Belutti SBC 215 01

Dostupnosť:

do 4 pracovných dní

Naša cena:

45,77 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
126 mm
16 mm
39 mm
45 mm
122 mm

Pozrite si podobné produkty

Moderné okuliare Belutti SBC 215 01 sú ponukou pre najmladších, ktorí oceňujú štýl a kvalitu. Značka Belutti je známa svojím luxusným charakterom a tieto moderné detské rámy nezaostávajú. Ich obdĺžnikový tvar im dodáva moderný vzhľad, ktorý istotne poteší malých módnych nadšencov. Okuliare Belutti SBC 215 01 sú plné, vyrobené z vysokokvalitného plastu, čo zabezpečuje trvanlivosť a pohodlné nosenie. Rámy v čiernom farebnom odtieni im dodávajú eleganciu a skvele sa hodia k mnohým detským štýlovým kombináciám. Tieto značkové detské rámy Belutti nie sú len módnym doplnkom, ale aj funkčné dioptrické okuliare. Vďaka nim si malí používatelia môžu vychutnať zlepšenie zraku a pohodlné nosenie. Možnosť prispôsobenia ich k dioptrickým potrebám zabezpečuje, že detské oči budú vždy chránené a bezpečné. Okuliare Belutti SBC 215 01 majú kategóriu UV filtra 3, čo znamená veľmi vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením. Preto môžu byť ideálnou voľbou ako detské slnečné okuliare, poskytujúc nielen módný vzhľad, ale aj bezpečnosť pri hraní na slnku. Samozrejme, tieto moderné rámy Belutti možno nájsť v internetovom obchode Kontakto.sk, kde ich je možné kúpiť a vyskúšať si ich v vybraných salónoch KODANO. Ďalej sú súčasťou balenia aj praktický puzdro, dbajúce o bezpečnosť okuliarov.
Viac informácií
Pre kohodetské
Typ produktuSlnečné okuliare
ZnačkaBelutti
Tvar rámovobdĺžnikové
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámučierna
Hrúbka rámutenká
Dĺžka nožičky [mm]126,00
Šírka skla [mm]45,00
Výška rámu [mm]39,00
Šírka mostíka [mm]16,00
Šírka rámu [mm]122,00
Typ šošoviekjednofarebný
PolarizáciaÁno
Kategória UV filtrov3
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloNie
Dostupnosťdo 4 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Belutti SBC 215 01
Váš názor

Ako vybrať okuliare Belutti SBC 215 01 podľa tvaru tváre a aká veľkosť je vhodná?

Okuliare Belutti SBC 215 01 majú obdĺžnikový tvar, vďaka čomu sa hodia k mnohým typom tváre. Ich plastyové rámčeky zaisťujú pevné umiestnenie na nose a pohodlné nosenie. Veľkosť okuliarov je možné prispôsobiť podľa vašich potrieb na základe parametrov uvedených na internetovom obchode Kontakto.sk alebo počas návštevy u optika v salonoch KODANO.

Pre koho sú okuliare Belutti SBC 215 01 určené?

Okuliare Belutti SBC 215 01 sú určené hlavne pre ženy, ale vzhľadom na univerzálny tvar môžu byť tiež ideálnou voľbou pre deti. Ich elegantný dizajn znamená, že sa dokonale hodia na každý deň, ako aj na špeciálne príležitosti.

Či zlepšujú okuliare Belutti SBC 215 01 zrak?

Okuliare Belutti SBC 215 01 sú dioptrickými okuliarmi, čo znamená, že môžu byť prispôsobené individuálnym potrebám zraku. Ak ich používate ako počítačové okuliare, odporúča sa vybrať šočky s povlakom BlueBlocker, ktorý blokuje modré svetlo.

Ako čistiť okuliare Belutti SBC 215 01?

Na čistenie okuliarov Belutti SBC 215 01 sa odporúča používať špeciálne handry na čistenie šočiek. Môžete tiež použiť jemné mydlo a vodu, ale vyhnite sa používaniu alkoholu alebo agresívnych čističov. Nezabudnite, že okuliare môžete zakúpiť v internetovom obchode Kontakto.sk a vyskúšať si ich v vybraných salonoch KODANO.

Puzdro je súčasťou balenia.