Belutti SBC 250 2

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

Naša cena:

45,77 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
135 mm
17 mm
45 mm
49 mm
130 mm

Pozrite si podobné produkty

Moderné okuliare pre deti od značky Belutti s názvom Belutti SBC 250 2 sú ideálnou voľbou pre malých módnich nadšencov. Ich obdĺžnikový tvar im dodáva moderný a elegantný vzhľad, ktorý je prispôsobený dnešným trendom. Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, tieto celorámové okuliare v modrej farbe sú tak štýlové, ako aj odolné. Originálne rámy Belutti SBC 250 2 sú skvelou voľbou pre detské dioptrické okuliare. Značka Belutti je známa pre vysokú kvalitu materiálov a premyslený design, čo zaisťuje vynikajúce prispôsobenie a pohodlie pre najmladších používateľov. Ak hľadáte značkové okuliare pre vaše dieťa, Belutti SBC 250 2 je skvelou ponukou. Nájdete ich v internetovom obchode Kontakto.sk a môžete si ich vyskúšať v vybraných salónoch KODANO. K týmto moderným detským rámom dostanete tiež praktické puzdro, ktoré pomôže udržať ich v dobrom stave a zabezpečí bezpečné uskladnenie.
Viac informácií
Pre kohodetské
Typ produktuSlnečné okuliare
ZnačkaBelutti
Tvar rámovobdĺžnikové
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámumodrá
Hrúbka rámutenká
Dĺžka nožičky [mm]135,00
Šírka skla [mm]49,00
Výška rámu [mm]45,00
Šírka mostíka [mm]17,00
Šírka rámu [mm]130,00
Typ šošoviekjednofarebný
PolarizáciaÁno
Kategória UV filtrov3
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloNie
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Belutti SBC 250 2
Váš názor

Ako vybrať okuliare Belutti SBC 250 2 podľa tvaru tváre a aká veľkosť je vhodná?

Okuliare Belutti SBC 250 2 majú obdĺžnikové rámy, ktoré sa hodí k rôznym tvarom tváre. Štandardná veľkosť tohto modelu sa hodí väčšine ľudí, avšak je možné prispôsobiť okuliare individuálnym rozmerom pomocou úpravy nosníkov.

Pre koho sú okuliare Belutti SBC 250 2?

Okuliare Belutti SBC 250 2 sú určené hlavne pre ženy a deti, ktoré hľadajú pohodlné celorámové okuliare. Ich univerzálny dizajn umožňuje ich nosenie ľuďom rôzneho veku.

Či zlepšujú okuliare Belutti SBC 250 2 zrak?

Okuliare Belutti SBC 250 2 sú plne korekčné okuliare, čo znamená, že môžu byť prispôsobené konkrétnym zrakovým potrebám používateľa. Vďaka vhodným korekčným šošovkám zlepšujú videnie a poskytujú pohodlie pri každodennom používaní.

Pokiaľ ide o zrakovú korekciu, odporúča sa konzultovať s optikom v salonoch KODANO, aby ste vybrali vhodné šošovky.

Okuliare Belutti SBC 250 2 môžu byť tiež používané ako počítačové okuliare, za predpokladu, že si vyberiete šošovky s povlakom BlueBlocker, ktorý blokuje škodlivé modré svetlo.

Sú tiež ideálne ako okuliare pre vodičov, ak sú vybavené šošovkami s povlakom BlueBlocker umožňujúcim jazdu v noci.

Ako čistiť okuliare Belutti SBC 250 2?

Na čistenie okuliarov Belutti SBC 250 2 sa odporúča používať špecializované, mäkké materiály na rámy a ľahko vlhkú mikrovláknovú handričku na čistenie šošoviek. Treba sa vyvarovať prostriedkov obsahujúcich alkohol a predmetov, ktoré by mohli poškodiť povrch šošoviek.

Okuliare Belutti SBC 250 2 je možné zakúpiť v internetovom obchode Kontakto.sk a vyskúšať si ich v vybraných salonoch KODANO.

Produkt je dodávaný s praktickým púzdrom, ktoré zaručuje bezpečné a pohodlné uchovávanie okuliarov.