#bioview 2 week 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

16,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Dvojtýždenné šošovky #bioview 2 week šošovky sú produktom 3. generácie, vysoko zvlhčené as vysokou priepustnosťou kyslíka, určené na korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti.

Šošovky najnovšej generácie - šošovky využívajú najnovší materiál a inovatívne technológie. Sú výsledkom práce najväčších špecialistov v optickom priemysle.
Okamžite priľnú k oku - vylepšená konštrukcia vyjadrená tenšími okrajmi a hodvábne mäkkým povrchom umožňuje, aby sa šošovky prispôsobili oku v priebehu niekoľkých sekúnd.
Iš karto priglunda prie akies - #bioview 2 week
Jednoduché a intuitívne vkladanie - vďaka svetlo modrej farbe na jednej strane, ktorá naznačuje, ako šošovky vložiť, je aplikácia #bioview 2 week jednoduchá aj pre začínajúcich užívateľov
Intenzívna a dlhotrvajúca hydratácia - vďaka materiálu s vysokým stupňom hydratácie a schopnosti akumulovať vodné častice sú kontaktné šošovky #bioview 2 week zvlhčené až niekoľko hodín od okamihu nasadenia.
Účinná ochrana proti UV žiareniu - šošovky #bioview 2 week obsahujú komplex UVA/UVB filtrov, ktoré poskytujú očiam účinnú ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.
Jeden pár na dva týždne - šošovky # bioview 2 week s plánovanou dvojtýždňovou výmenou šošoviek. To znamená, že jeden pár môžete používať až štrnásť dní. Je tu jedna podmienka: nezabudnite ich pravidelne čistiť.
 

Charakteristika 2 týždenných šošoviek #bioview:

 

Charakteristika 2 týždenných šošoviek #bioview: Základom 2 týždenných kontaktných šošoviek #bioview je silikón hydrogélový materiál Olifilcon A. Vyznačuje sa vysokým stupňom hydratácie a priaznivým parametrom prestupusti kyslíka. Šošovky sú preto intenzívne a dlhodobo zvlhčené a ľahké a nespôsobujú predčasnú únavu očí. Tento materiál účinne zadržuje molekuly vody v šošovke, takže nevysychá a vy si užívate pohodlie – bez sucha a podráždenia očí. Zaisťuje tiež voľné prúdenie kyslíka zo vzduchu k rohovke, čím udržuje celé oko v dobrej kondícii a chráni ho pred infekciou. To znamená, že sa rýchlejšie a presnejšie prispôsobia oku a počas niekoľkých sekúnd po aplikácii sa stanú nepostrehnuteľnými. Znížené trenie medzi očným viečkom a šošovkou minimalizuje riziko cítenia šošoviek počas používania.

Dvojtýždenné šošovky #bioview 2 week zaručujú videnie s vysokým rozlíšením – čisté, bez šumu a odleskov. Sú dostupné v širokej škále mínusových a plusových dioptrií a sú vhodné pre krátkozrakých aj ďalekozrakých ľudí bez ohľadu na závažnosť zrakového postihnutia. Svetlomodrý nádych – viditeľný iba pri nenasadenej šošovke – je skvelou podporou pri učení sa správneho nasadzovania; "Vyzve", ktorou stranou nasmerovať šošovku do oka. Prvotriedne UVA / UVB filtre zase poskytujú očiam potrebnú ochranu pred slnkom.

Kontaktné šošovky #bioview 2 week sú dostupné v balení po 6 ks. Dodávajú sa v praktickom blistri naplnenom biokompatibilnou kvapalinou. Ide o takzvané šošovky. systematické nahrádzanie. Šošovky by sa mali vymeniť maximálne po dvoch týždňoch používania. Okrem toho je nutné šošovky každý deň čistiť vhodným roztokom. Šošovky #bioview 2 week sú ďalším produktom z rozsiahlej skupiny #bioview, ktorá zahŕňa aj denné (#bioview Daily) a mesačné (#bioview Monthly) šošovky.

 

Pre koho sú šošovky #bioview 2 week určené?

  • Pre ľudí, ktorí preferujú dvojtýždňový režim výmeny šošoviek
  • Pre ľudí, ktorí nemajú problémy s povinnosťou každodenného čistenia šošoviek ošetrujúcim roztokom
  • Pre užívateľov, ktorí očakávajú maximálny komfort a bezpečnosť používania
  • Pre začiatočníkov aj skúsených užívateľov kontaktných šošoviek
  • Pre krátkozraké a ďalekozraké
  • Pre dlhodobých užívateľov pre ľudí, ktorí ocenia najmodernejšie optické produkty od renomovaných výrobcov.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky #bioview 2 week:

 

Aby šošovky #bioview 2 week plnili všetky svoje funkcie a ich používanie bolo bezpečné a pohodlné, je nutné pravidelne používať špeciálny roztok na starostlivosť o šošovky - za účelom ich dezinfekcie a zvlhčenia. Všetko, čo musíte urobiť, je každý večer šošovky zložiť, vyčistiť, vopred navlhčiť trochou prípravku a aspoň na pár hodín, najlepšie celú noc, umiestniť do puzdra s roztokom. Po tomto postupe budú pripravené na opätovné nasadenie!

 

Parametre kontaktných šošoviek #bioview 2 week:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky #bioview
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Zavodnenie sklon 47%
Materiál Olifilcon A
Technológia Wetting Agent, Surface Grafting
Filtr UV >90% UVA/UVB
 

Šošovky sú tiež dostupné v inom balení:

Viac informácií
VýrobcaVisco Technology
Značka#bioview
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:#bioview 2 week 6 šošoviek
Váš názor