blink® intensive PLUS 10 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.

Očné kvapky blink® intensive PLUS sú perfektnou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí sa sťažujú na suché oči. Odporúčajú sa najmä ľuďom, ktorí cez deň trávia veľa času pred obrazovkou počítača, pracujú v klimatizovaných miestnostiach alebo sú vodičmi, čo si vyžaduje namáhané videnie. blink® intensive PLUS je najvyššia kvalita a produkt, ktorý zaisťuje zrakový komfort a každý deň sa stará o zdravé oči užívateľa, poskytuje hydratáciu a ochranu. Prečo sa oplatí zvoliť očné kvapky blink® intensive PLUS? Tu je 6 najdôležitejších funkcií, kvôli ktorým sa oplatí kúpiť:

 
Zvýšený komfort a kvalita videnia - okrem zabezpečenia vysokej hydratácie a ochrany pred podráždením zvyšuje blink® intenzívna PLUS komfort a kvalitu videnia, správne doostruje obraz a sýti farby. Vaše oči sú tak vysoko zvlhčené a lepšie vidíte každý detail.
Vysoká úroveň hydratácie počas dňa - blink® intensive PLUS sú vybavené najkvalitnejšími zložkami, ktoré zaručujú oči užívateľa prirodzenú a silnú hydratáciu. Polyetylénoxid, ktorý bol použitý pri ich výrobe, úspešne hydratuje a chráni oči pred začervenaním a pálením.
Špeciálna ochrana - vďaka živinám obsiahnutým v prípravku sú vaše oči chránené pred mikroúrazmi a infekciami a pravidelné používanie kvapiek udrží vaše oči zdravé a svieže až na niekoľko hodín.
Najkvalitnejšie komponenty - blink® intensive PLUS sú vybavené aj hyaluronátom sodným, ktorý priaznivo pôsobí na váš zrak a zvyšuje viskozitu kvapiek, čím predlžuje dobu ich pôsobenia. Vďaka tomu môžete kvapky aplikovať počas dňa oveľa menej často a efekt bude stále dokonalý.
Ekonomické balenie - Blink Intensive Plus
Ekonomické balenie - kvapky blink® intensive PLUS sú prípravkom, ktorý je možné spotrebovať do 4 týždňov od otvorenia. Fľaštička obsahuje 10 ml tekutiny, takže je to šetrná a ekonomická voľba.
Pohodlie pri používaní - fľaštička kvapiek blink® intensive PLUS je malá a šikovná, takže ju môžete kdekoľvek ľahko schovať a používať počas dňa, dokonca aj na cestách. Aplikácia kvapiek je navyše jednoduchá a intuitívna.
 

Charakteristika očných kvapiek blink® intensive PLUS:

 

Problém suchého oka je nepríjemný a mimoriadne nepríjemný problém, ktorý postihuje viac ako 80% populácie. Čoraz viac ľudí sa sťažuje na suchosť, začervenanie a podráždenie očí. To nie je vôbec prekvapujúce, najmä v dnešnej dobe, keď takmer každý z nás trávi väčšinu dňa pred obrazovkou počítača alebo telefónu.

Veľa času trávime aj v klimatizovaných miestnostiach a aj vonkajší vzduch je tak znečistený, že to negatívne ovplyvňuje náš zrak. Cítime nepríjemné pálenie a naše oči sa rýchlo unavia a precitlivia. Ide najmä o problém, ktorý vo veľkej miere postihuje ľudí, ktorí nosia kontaktné šošovky. Ako sa vysporiadať s týmto nepríjemným stavom? Vyskúšajte inovatívne očné kvapky blink® intensive PLUS, ktoré vám umožnia zabezpečiť zrakový komfort a vysokú hydratáciu vašich očí počas celého dňa.

 

Pre koho sú kvapky blink® intensive PLUS určené?

 

Očné kvapky blink® intensive PLUS sú kvalitné, moderné očné kvapky, ktoré môžu s úspechom používať aj ľudia, ktorí nosia kontaktné šošovky.Kvapky blink® intensive PLUS boli vytvorené špeciálne pre ľudí, ktorí bojujú so suchými očami, či už v dôsledku nosenia šošoviek, vonkajších faktorov alebo procesov starnutia a hormonálnych zmien, ktoré môžu tieto neduhy zhoršiť. Ich moderné zloženie poskytuje našim očiam sviežosť a vysokú úroveň hydratácie za každých okolností, dokonca aj na konci dňa.

 

Skład kropli do oczu blink® intensive PLUS:

  • polyetylénoxid 400 - 0,25%;
  • hyaluronát sodný - 0,38%;
  • OcuPure konzervačný prostriedok;
  • zmes pufrov a elektrolytov.
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml98,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:blink® intensive PLUS 10 ml
Váš názor