Cestovná sada vajíčko

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.
 

Cestovná sada na kontaktné šošovky je praktickým pomocníkom pre nositeľov kontaktných šošoviek. Obsahuje základné nevyhnutné nástroje, ktoré by nemali chýbať žiadnemu užívateľovi kontaktných šošoviek pri cestovaní.

 

Vhodné pre všetky mäkké kontaktné šošovky:

 

S touto cestovnou sadou môžete prenášať svoje mäkké kontaktné šošovky, vrátane farebných alebo dioptrických šošoviek. Odolný plast, z ktorého je puzdro vyrobené, perfektne ochráni vaše kontaktné šošovky.

 

Bezpečné cestovanie s kontaktnými šošovkami:

 

Ak nosíte kontaktné šošovky, je úplne jedno, či sa chystáte na kratší alebo dlhší výlet. Vždy je dôležité myslieť na bezpečný prenos vašich kontaktných šošoviek, ktoré budete používať počas cestovania. V cestovnom puzdre vo forme vajíčka sú vaše kontaktné šošovky chránené pred mechanickým poškodením. Zároveň dochádza k ich dezinfekcii a očisteniu od prípadných škodlivín.

 

Praktický pomocník pre príležitostné aj pravidelné použitie:

 

Cestovná sada vo forme vajíčka je uzatvárateľná kazeta, ktorá obsahuje praktické nástroje na manipuláciu a uskladnenie kontaktných šošoviek. Najdôležitejšou súčasťou je vnútorné puzdro na šošovky, ktoré je označené L a R pre správne uloženie šošoviek. Ďalším pomocníkom v tejto sade je pinzeta so koncovkami. Manipulácia so šošovkami je teda bezpečná a hygienická. Pre pohodlnejšiu aplikáciu šošoviek je v puzdre tiež tyčinka s prísavkou. Integrované zrkadielko je praktickou súčasťou puzdra, pretože počas cestovania nemusíte mať pri sebe zrkadlo na nasadenie svojich šošoviek.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení1 kus
FarbaBlack, Pink, White
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Cestovná sada vajíčko
Váš názor