Clariti® Elite 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

11,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Produkt je dočasne nedostupný.

Clariti Elite sú mesačné kontaktné šošovky firmy Cooper Vision určené pre krátko aj ďalekozraké osoby.

 
Vysoká úroveň hydratácie - šošovky Clariti Elite sa používajú tak pohodlne, pretože zaručujú vysokú úroveň hydratácie očí a zabraňujú tak ich vysychaniu. Aj po niekoľkých hodinách sú oči vlhké a oddýchnuté.
Advanced Edge Technology - každá šošovka Clariti Elite sa vyznačuje ultratenkou štruktúrou a zaoblenými okrajmi. To uľahčuje ich aplikáciu a výrazne zvyšuje komfort používania, pretože odstraňuje nepríjemný pocit cudzieho telesa v oku.
Voľný prísun kyslíka - šošovky sú založené na vylepšenom silikón-hydrogélovom materiáli, ktorý zaručuje očiam voľný prístup k veľkému množstvu kyslíka. Tým sa zabráni infekciám a podráždeniu.
Efektívna korekcia zraku - šošovky sú ideálne na každodennú korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Široký výber dioptrií vám umožňuje jednoducho vybrať si šošovky podľa vašich individuálnych potrieb.
Moderné UV filtre - Clariti Elite

 
Moderné UV filtre - šošovky úspešne chránia oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Môžu za to moderné UVA/UVB filtre obsiahnuté v každom z nich.
Jeden pár mesačne - šošovky sú určené na mesačné denné používanie. To znamená, že jeden pár môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je, že sa o ne treba starať každý večer.
 

Charekteristika kontaktných šošoviek Clariti Elite:

 

Clariti Elite sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, vďaka ktorému je zaručený prístup kyslíka k očiam aj cez šošovky. Navyše boli počas procesu ich výroby využité technológie Aquagen™ a Advanced Edge Technology. Prvá zodpovedá za dokonalé zvlhčovanie kontaktných šošoviek v priebehu ich nosenia, druhá za neobvyklú tenkosť. Spojením týchto dvoch technológií sme získali kontaktné šošovky, ktoré na očiach takmer neucítite a ich nosenie je vysoko komfortné.

Kontaktné šošovky sú tiež vybavené UVA a UVB filtrom, ktoré dokonale ochránia oči pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia. Kontaktné šošovky Clariti Elite dokonale sedia všetkým vašim potrebám aj akémukoľvek spôsobu života, a tak zabezpečia, že vaše oči zostanú zdravé a sviežie po celý mesiac ich užívania.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky určené:

 

Clariti Elite sa o kontaktné šošovky vytvorené presne podľa predstáv ľudí, ktorí oceňujú ako vysokú kvalitu, tak komfort počas ich užívania. Sú vhodné pre osoby, ktoré:

  • trpia poruchami slzných kanálikov (šošovky vďaka technológii Aquagen™ sú charakteristické vysokou mierou hydratácie, aj v priebehu ich nosenia),
  • očakávajú vysoký komfort nosenia šošoviek spolu so zachovaním ostrého videnia.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky Clariti Elite sú mesačné kontaktné šošovky pre denné nosenie, na konci dňa je potrebné ich čistiť roztokom určeným na starostlivosť o kontaktné šošovky, a potom ich uchovať v púzdre na kontaktné šošovky naplnenom roztokom najmenej po dobu ôsmich hodín pred ich opätovným nasadením. Pre starostlivosť o kontaktné šošovky Clariti odporúčame roztok Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok z ponuky nášho obchodu.

 

Parametre kontaktných šošoviek Clariti Elite:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Clariti
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Obsah vody 56%
Materiál Somofilcon A
Technológia AquaGen™, Advanced Edge Technology™
Filtr UV Áno
Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clariti® Elite 3 šošovky
Váš názor