Kontaktné šošovky CooperVision

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 40

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 40

Page
na stránku

Jednodenné a mesačné šošovky CooperVision

Kontaktné šošovky umožňujú korekciu chýb zraku ako aj dovoľujú aktívny životný štýl počas ich nosenia. Jedným z renomovaných výrobcov rôznych typov šošoviek je firma Cooper Vision.

Opis firmy

Cooper Vision je firma, ktorá vyrába a distribuuje produkty z oblasti kontaktológie, najmä kontaktné šošovky. Je jedným z najväčších svetových výrobcov kontaktných šošoviek. Pobočky firmy sa nachádzajú v 12 krajinách na piatich kontinentoch. Cooper Vision plánuje v budúcnosti ďalej zdokonaľovať svoje šošovky s využitím najnovších technológii, materiálov a dizajnu. Cooper Vision je v podstate značka firma Cooper Companies, čo je svetová lekárska spoločnosť ktorá je kótovaná na burze NYSE Euronext. Zámerom firmy Cooper Vision je usilovať sa o zlepšenie kvality života zamestnancov a zákazníkov v oblasti starostlivosti o zdravie očí. Firma Cooper Companies pôsobí v podobe dvoch hlavných vetiev - Cooper Vision a Cooper Surgical. Cooper Vision sídli v Pleasantone.

Najpopulárnejšie produkty

Medzi najobľúbenejšie produkty Cooper Vision patria nasledujúce rady produktov:

 • Kontaktné šošovky Proclear:
  • Proclear Sphere - sú to šošovky Cooper Vision, vyrobené za pomoci jedinečnej technológie PC, na ich výrobu bol použitý fosforylocholín, ktorý má vlastnosti podobné ako prírodné bunky oka.
  • Proclear 1 Day - jednodňové šošovky Cooper Vision, vyrobené za pomoci technológie PC, obsahujú 60 % vody.
  • Proclear Multifocal - mesačné šošovky pre korekciu videnia na diaľku a do blízka.
 • Kontaktné šošovky Biofinity:
  • Biofinity - šošovky Cooper Vision obsahujúce 48 % vody, vyrobené z materiálu HYDRO-GEL, ktorý dáva vysoký komfort počas nosenia šošoviek.
  • Biofinity Toric - tórické mesačné kontaktné šošovky Cooper Vision, pre denné nosenie, alebo nosenie v režime deň a noc počas 29 dní.
 • Biomedics 1 Day Extra - jednodňové kontaktné šošovky, zaručujú vysoký komfortom počas nosenia.

Profil firmy

Cooper Vision je priekopníkom v kontaktológii. Získala popredné miesto vo výrobe tórických kontaktných šošoviek určených pre ľudí s astigmatizmom. Je to jedna z najväčších firiem v tomto odvetví v globálnom meradle. Prioritou Cooper Vision je poskytnúť pacientom najlepšie riešenie pre korekciu zraku. Produkty značky Cooper Vision majú najvyššiu triedu kvality. Inovatívne technológie používané vo výrobných procesoch kontaktných šošoviek Cooper Vision zaručujú, že sa firma rozvíja a zákazníci čoraz častejšie vyberajú ich výrobky. Cooper Vision je silne zameraná na vylepšovanie produktov z oblasti kontaktológie. Je potrebné poznamenať, že Cooper Vision je zástancom zdravých, pohodlných kontaktných šošoviek, ktoré spĺňajú požiadavky rôznych používateľských skupín. Testovanie kontaktných šošoviek Cooper Vision sa koná za účasti odborníkov, vďaka tomu je konečný/ výsledný produkt v obchode takmer dokonalý.