Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1

Dostupnosť:

do 13 pracovných dní

Naša cena:

Special Price 46,29 € -70% Regular Price 154,30 €
Najnižšia cena za 30 dní: 154,30 € ? Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou.
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
135 mm
20 mm
45 mm
48 mm
135 mm
Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1

100% záruka vrátenia peňazí 
Okuliare nespĺňajú Vaše očakávania? Nebojte sa! Naša záruka sa vzťahuje na možnosť vrátenia obrúčok a dioptrických šošoviek až po dobu 30 dní.

Pozrite si podobné produkty

Moderné okuliare Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1 sú ponukou pre tých, ktorí hľadajú štýlové dámske rámčeky. Značka Belutti je známa svojimi luxusnými výrobkami a tieto okuliare sú skvelým príkladom. Rámčeky v tvare Okrúhle sú plné elegancie a momentálne veľmi trendy voľbou. Vyrobené z vysoko kvalitných plastov zaručujú trvanlivosť a pohodlie pri nosení. Klasická čierna farba rámčekov sa skvele hodí k mnohým štýlom. Okuliare Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1 nie sú len módny doplnok, ale tiež praktické dámske korekčné okuliare. Ponúkajú vysokú kvalitu videnia a prispôsobenie individuálnym potrebám zraku. Pre tých, ktorí pracujú s počítačom, je vhodné zvážiť prispôsobenie týchto okuliarov na úlohu počítačových okuliarov výberom šošoviek s modrou ochrannou vrstvou BlueBlocker, ktorá blokuje škodlivé modré svetlo. Ak trávite veľa času za volantom, okuliare môžu byť pre vás tiež praktické. Zlepšujú viditeľnosť a znižujú odrážanie, a vďaka šošovkám s ochrannou vrstvou BlueBlocker ich môžete nosiť aj počas nočnej jazdy. Okuliare Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1 nájdete v internetovom obchode Kontakto.sk a v vybraných salonoch KODANO, kde ich tiež môžete vyskúšať. V balení s okuliarmi získate praktické puzdro, ktoré zabezpečí bezpečné uskladnenie a prepravu vašich okuliarov.
Viac informácií
Pre kohodámske
Typ produktuDioptrické okuliare
ZnačkaBelutti
Tvar rámovokrúhle
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámučierna, sivá
Hrúbka rámutenká
Dĺžka nožičky [mm]135,00
Šírka skla [mm]48,00
Výška rámu [mm]45,00
Šírka mostíka [mm]20,00
Šírka rámu [mm]135,00
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloNie
Dostupnosťdo 13 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1
Váš názor

Ako vybrať okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1 pre váš tvar tváre a akú veľkosť zvoliť?

Okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1 majú okrúhly tvar, vďaka čomu sa hodia pre rôzne typy tvárí. Ich univerzálny dizajn zodpovedá mnohým ľuďom. Veľkosť okuliarov je možné prispôsobiť nielen v internetovom obchode Kontakto.sk, ale aj u optika v salónoch KODANO.

Pre koho sú určené okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1?

Okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1 sú určené pre ženy, ktoré oceniajú moderný dizajn a vysokú kvalitu spracovania. Ideálne sa hodia k rôznym outfitom, dodávajúc charakter každej štýlovej kombinácii.

Či zlepšujú videnie okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1?

Okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1 sú plne dioptrické okuliare, ktoré spolu s vhodne zvolenými šošovkami môžu pomôcť zlepšiť videnie. Môžu byť využité ako okuliare na diaľku, tak aj na blízko.

Ako čistiť okuliare Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1?

Na čistenie okuliarov Eyecroxx (zo značky Belutti) EC 511T C1 sa odporúča používať špeciálne čistiace prostriedky na okuliare a mäkkú handru. Nepoužívajte papierové vreckovky, aby ste predišli poškriabaniu. Okuliare je možné zakúpiť v internetovom obchode Kontakto.sk a vyskúšať si ich v vybraných salónoch KODANO.

V balení s okuliarmi je aj priložené špeciálne puzdro, ktoré zabezpečuje ochranu okuliarov pred poškriabaním a poškodením počas ich uskladnenia.