Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

Naša cena:

Special Price 152,94 € -45% Regular Price 278,07 €
Najnižšia cena za 30 dní: 194,65 € ? Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou.
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
145 mm
24 mm
49 mm
50 mm
143 mm

Pozrite si podobné produkty

Moderné okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 sú základom štýlu a elegancie značky Boss. Tieto dizajnové pánske okuliare nie lenže sú neuveriteľne štýlové, ale sú tiež vyrobené z najvyššej kvality materiálov. Ich obdĺžnikový tvar im dodáva moderný a nadčasový vzhľad, ktorý sa skvele hodí k rôznym štýlovým kombináciám. Rámy týchto okuliarov Boss sú robustné, čo im dodáva spoľahlivosť a eleganciu. Vyhotovené z odolného plastu, zaručujú pohodlné nosenie a odolnosť voči poškodeniu. Hnedá farba rámov im dodáva nadčasový šarm a robí z nich vynikajúci doplnok k mnohým rôznym outfitom. Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 disponujú UV filtrom kategórie 3, čo znamená, že poskytujú vysokú úroveň ochrany pred škodlivým slnečným žiarením. Vďaka tomu budú vaše oči chránené v každých svetelných podmienkach a vy si budete môcť vychutnať plný komfort zraku. Ďalšou výhodou značky Boss je možnosť vyskúšať si tieto okuliare online v virtuálnej skúšobni. Vďaka tomu môžete skontrolovať, ako budú vyzerať na vašej tvári predtým, než urobíte rozhodnutie o nákupe. Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 sú k dispozícii v internetovom obchode Kontakto.sk a vo vybraných salónoch KODANO, kde budete tiež mať príležitosť ich vyskúšať. Dôležité je zdôrazniť, že tieto moderné pánske rúžovky Boss nie sú len prvkov štýlu, ale aj praktickým doplnkom vášho zbierky doplnkov. Skvelo sa hodia tak do každodenných situácií, ako aj na špeciálne príležitosti, čím dodajú vášmu vzhľadu jedinečný charakter. V balení s okuliarmi Boss nájdete tiež elegantné puzdro, ktoré nie lenže chráni okuliare pred poškodením, ale je tiež štýlovým doplnkom pre ich uloženie. Vďaka nemu budete mať vždy istotu, že vaše okuliare sú bezpečné a pripravené na použitie v akomkoľvek okamihu.
Viac informácií
Pre kohopánske
Typ produktuSlnečné okuliare
ZnačkaBoss
Tvar rámovobdĺžnikové
Typplné
Materiálplastikové
Farba rámuhnedá
Hrúbka rámuhrubá
Dĺžka nožičky [mm]145,00
Šírka skla [mm]50,00
Výška rámu [mm]49,00
Šírka mostíka [mm]24,00
Šírka rámu [mm]143,00
Uhlopriečka šošovky [mm]51,00
Typ šošoviekjednofarebný
PolarizáciaNie
Kategória UV filtrov3
Flexibilné pántyNie
Virtuálne zrkadloÁno
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50
Váš názor

Ako vybrať okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 podľa tvaru tváre a aká veľkosť je pre vás tá správna?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 sú štýlové a elegantné slnečné okuliare, ktoré sa skvele hodí pre mužov aj ženy. Ich obdĺžnikový tvar dokonale zdôrazní rysy tváre, najmä oválne, okrúhle alebo srdcovité tváre. Vďaka plnému rámu poskytujú veľkú ochranu očí, čo ďalej zvyšuje pohodlie pri nosení.

Tieto okuliare majú štandardnú veľkosť 50 mm, ktorá sa hodí pre väčšinu tvarov tvárí. Avšak pred nákupom odporúčame využiť virtuálne zrkadlovku na stránke Kontakto.sk alebo sa poradiť s optometristom zo salónu KODANO, aby ste si vybrali ideálnu veľkosť prispôsobenú vašim individuálnym potrebám.

Pre koho sú určené okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 sú určené pre mužov aj ženy, ktorí si vážia vysokú kvalitu, štýl a ochranu očí pred škodlivým slnečným žiarením. Skvelo poslúžia nielen pri každodennom používaní, ale aj počas dovoleniek na pláži alebo prechádzok po meste.

Zlepšujú okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 zrak?

Okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 sú slnečnými okuliarmi určenými hlavne na ochranu očí pred škodlivým UV žiarením. Nemajú dioptrickú moc, takže nezlepšujú zrak. Avšak ich vysoko kvalitné šošovky zabezpečujú vynikajúcu ochranu pred nadmerným oslnením a zachovávajú prirodzené farby okolia, čo prispieva k celkovému pohodliu videnia.

Ako čistiť okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50?

Aby ste udržali okuliare Hugo Boss BOSS 1625/S 8AS 50 v dokonalom stave, odporúča sa pravidelné a jemné čistenie. Treba sa vyvarovať použitiu alkoholu a iných chemických prostriedkov, ktoré by mohli poškodiť povrch rámov a šošoviek. Najlepšie je používať na čistenie špeciálne prostriedky na čistenie okuliarov a mäkkú mikrovláknovú handričku, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu. Nezabudnite tiež uložiť okuliare do pohodlného puzdra, ktoré sa zvyčajne dodáva v sade s okuliarmi.