Okuliare na počítač

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 5305

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 5305

Page
na stránku

Okuliare na prácu pri počítači

Stále viac času trávime pri počítačoch, telefónoch a televíznych obrazovkách. Medzi následky dlhého pozerania do modrého svetla patria nielen problémy so zaspávaním či bolesti hlavy, ale aj poruchy videnia. Našťastie existuje účinný spôsob, ako chrániť oči - stačí použiť okuliare s povrchovou úpravou BlueBlocker.

Ako fungujú počítačové okuliare s povrchovou úpravou BlueBlocker?

Malé dávky modrého svetla vyžarovaného obrazovkami zariadenia sú neškodné, ale dlhodobé vystavenie im takmer vždy spôsobuje vážne nepohodlie. Ľudia, ktorí trávia veľa času pred monitorom, sa sťažujú na suchosť pod viečkami, nadmerné slzenie alebo chronické bolesti hlavy. V reakcii na ich potreby vznikli počítačové okuliare s filtrom modrého svetla. Toto príslušenstvo je vybavené špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zlepšuje vizuálny kontrast, zabraňuje odrazom, zvyšuje priehľadnosť obrazu a predovšetkým neutralizuje modré svetlo vyžarované obrazovkami elektronických zariadení. Okuliare s povrchovou úpravou BlueBlocker sú vhodné pre prácu pred počítačom a dajú sa použiť ako módny a štýlový doplnok.

Výhody okuliarov s povlakom Blue Blocker

Okuliare s povrchovou úpravou BlueBlocker sú univerzálnym doplnkom, ktorý nás môže sprevádzať po celý deň – nielen pri používaní počítača, smartfónu alebo sledovaní televízie. Špeciálne okuliare sa odporúčajú najmä osobám vystaveným dlhodobému vystaveniu modrému svetlu. Toto riešenie by mali využívať okrem iného študenti, učitelia, IT špecialisti, grafici, programátori, hráči, marketéri a dokonca aj profesionálni vodiči. Počítačové okuliare sa vyznačujú rozmanitosťou – obrúčky môžu mať akýkoľvek tvar, farbu aj zdobenie. Nevyhnutnou podmienkou je použitie inovatívneho náteru BlueBlocker. To je najlepšie riešenie pre ľudí, ktorí plánujú starať sa o svoj zrak a zároveň sa nechcú vzdať módneho a štýlového vzhľadu.

Korekčné okuliare a číre okuliare na prácu pred počítačom

Okuliare na prácu pri počítači sú pre ľudí s diagnostikovaným zrakovým postihnutím nutnosťou. Ukazuje sa, že ich stále častejšie využívajú aj ženy a muži, ktorí korekčné šošovky nenosia denne. Oči sa oplatí chrániť, aj keď máte dokonalý zrak. Počítačové okuliare Klírens účinne neutralizujú škodlivé modré svetlo a zabránia tomu, aby sa vaše oči unavili aj po dlhom pozeraní na obrazovku. Ľudia, ktorí trávia veľa času pri počítači, poznajú nepríjemný pocit piesku pod viečkami. Niekedy sa s nami unavený zrak môže zahrať – môžeme mať dojem, že vidíme cez hmlu, vidíme dvojité videnie a zažívame zmeny lomu zraku. To je jasný signál, že naše oči potrebujú okamžitú podporu. V tomto prípade vám najlepšie pomôžu okuliare s filtrom modrého svetla.

Módne okuliare do práce pre ňu aj pre neho

Okuliare chrániace pred ultrafialovým žiarením by mali plniť svoje základné úlohy a zároveň tvoriť vkusnú ozdobu tváre. Je dôležité, aby ladili s konkrétnym typom krásy a odkazovali na jedinečný štýl svojej majiteľky. Dámske počítačové okuliare zdôrazňujú ženskú eleganciu a eleganciu a možno ich považovať za prvok šperku. Dámy ochotne volia vkusné, zlatobiele mačacie oko alebo rovnako agresívny strieborno-tyrkysový variant. Pánske počítačové okuliare sú najlepšou kombináciou pohodlia a funkčnosti. Muži preferujú jednoduché a odolné doplnky. Špeciálne pre nich boli vytvorené obdĺžnikové modely s čiernou prednou časťou a modrými stranicami. Také okuliare sa stanú najlepším priateľom každého muža - budú ho sprevádzať ako pri práci, tak pri odpočinku.

Výhody okuliarov s filtrom BlueBlocker

Počítačové okuliare sú pohodlným a mimoriadne užitočným doplnkom, ktorý nás ochráni pred nepohodou a nepríjemnými následkami nadmerného vystavovania škodlivému modrému svetlu. Okuliare s povrchovou úpravou BlueBlocker nás nútia častejšie žmurkať, čo zlepšuje hydratáciu očí a je obzvlášť dôležité pri dlhých hodinách strávených pred obrazovkou. Tento nenápadný doplnok zaručuje lepšiu kvalitu videnia – dioptrické okuliare neutralizujú chyby zraku a číre šošovky zvyšujú kontrast a zaručujú maximálnu ostrosť. Vďaka počítačovým okuliarom sa nemusíme báť, že budeme mať oči unavené a začervenané. Sklo s bariérou BlueBlocker je skutočnou nutnosťou pre každého, kto každý deň používa chytrý telefón, počítač alebo televíziu.

Pozrite sa na ďalšie typy okuliarov podľa ich účelu: