PureVision® Multifocal 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 3 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

37,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 3 recenzie.
Mária
5.0000
Tieto šošovky purevision multifocal sú naozaj výborné, nosím ich celý deň, oči ma nerežú ani nepáli. Objednávka aj doručenie je bezchybné. všetkým odporúčam
Bc.Brigita
5.0000
som uchvátená rozdielom, ktorý som pocítila oproti ostatným šošovkám,ktoré som už vyskúšala. Sú perfektné,nemusím si ich vyberať na noc a sú naozaj pohodlné.Vrelo odporúčam :)
Bc.Brigita
5.0000
Sú naozaj skvelé,vyskúšala som už niekoľko druhov,tieto si nemôžem vynachváliť. Nosím ich aj cez noc 2-3 týždne v kuse. Kvapky do oka potrebujem len zriedka, keď už cítim,že mám celkom vysušené oči. Odporúčam.
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

PureVision Multifocal sú mäkké kontaktné šošovky z ponuky firmy Bausch & Lomb určené na korekciu presbyopie.

 

Charakteristika šošoviek PureVision® Multifocal:

Sú to progresívne kontaktné šošovky, ktorých úlohou je zabezpečenie jasného videnia na všetky vzdialenosti tzn. veľké, malé aj stredné. To je možné vďaka použitiu technológie All Distance Optics. PureVision Multifocal sú jediné multifokálne, silikónovo - hydrogélové kontaktné šošovky. K ich výrobe bol použitý materiál AerGel. Vďaka tomuto materiálu sú šošovky viac odolné proti tvorbe bielkovinových usadenín na ich povrchu a súčasne sú hydratované po celú dobu ich používania. Navyše, AerGel spôsobuje, že sa do očí dostáva potrebné množstvo kyslíka, čo je dôvodom dlhodobého pocitu pohodlia.

Kontaktné šošovky PureVision Multifocal boli vytvorené pre osoby, ktoré nechcú šošovky vkladať a vyberať každý deň. Môžu sa nosiť v nepretržitom režime (po 30 dní a 29 nocí bez vyberania).

 

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision® Multifocal určené?

 

Sú to kontaktné šošovky určené osobám trpiacim presbyopiou (starecká slabozrakosť), ktorá sa najčastejšie objavuje po 45-50. roku života. PureVision Multifocal sú teda ideálne pre osoby, ktoré:

  • si chcú užívať jasné videnia bez striedavého používania dvojitých korekčných okuliarov,
  • žijú aktívnym životom,
  • aj po 50 roku života si chcú užívať nosenie kontaktných šošoviek.
 

Starostlivosť o šošovky:

 

Šošovky PureVision Multifocal nevyžadujú žiadnu starostlivosť, pod podmienkou, že sú nosené v nepretržitom režime. Ak sú používané v režime mesačnom alebo dennom je nevyhnutné ich ošetrovanie čistiacimi roztokmi. K starostlivosti o kontaktné šošovky PureVision Multifocal odporúčame predovšetkým roztoky z ponuky Clean Active alebo, ktorýkoľvek iný roztok na šošovky z ponuky nášho obchodu.

 

V niektorých prípadoch môže doba čakania na tieto šošovky dosiahnuť aj troch týždňov.

 

Parametre kontaktných šošoviek PureVision® Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky PureVision
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LOW (až +1.5), HIGH (až +2.5)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 112 x 10-9
Zavodnenie sklon 36%
Materiál Balafilcon A (AerGel)
Technológia All-Distance Optics, ComfortMoist, High Definition Optics
Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:PureVision® Multifocal 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky PureVision® Multifocal s 6 kusmi?

Na výber kontaktných šošoviek PureVision® Multifocal s 6 kusmi môžete využiť pomoc optometristu alebo si ich vybrať samostatne na základe poskytnutých parametrov produktu. Balenie obsahuje 6 kusov šošoviek, čo zabezpečuje pohodlné a dlhodobé používanie. Navyše, tieto šošovky využívajú pokročilú technológiu All-Distance Optics, ktorá umožňuje jasné videnie na rôzne vzdialenosti počas celého dňa.

Sú šošovky PureVision® Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky PureVision® Multifocal sú bezpečné na používanie, poskytujú vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosti vďaka kvalitnému materiálu Balafilcon A a technológii All-Distance Optics. Je však dôležité dodržiavať odporúčania týkajúce sa hygieny a používania kontaktných šošoviek.

Na akú zrakovú vadu sú šošovky PureVision® Multifocal?

Šošovky PureVision® Multifocal sú určené na korekciu presbyopie, čo je problém s videním na rôzne vzdialenosti. Vďaka svojej progresívnej konštrukcii umožňujú ostré videnie na blízko aj do diaľky.

Ako nasadiť šošovky PureVision® Multifocal?

Pred nasadením šošoviek PureVision® Multifocal je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom, použitím techniky odporúčanej špecialistom alebo výrobcom, jemne umiestnite šošovku na ukazovák a pomocou druhej ruky rozšírte viečka a umiestnite šošovku na oko.

Ako odstrániť šošovky PureVision® Multifocal?

Na odstránenie šošoviek PureVision® Multifocal je potrebné opäť umyť a vysušiť ruky. Potom jemne posuňte dolné viečko nahor a pomocou palca a ukazováka jemne chyťte šošovku a vyberte ju z oka. Nezabudnite na správne uchovávanie a starostlivosť o šošovky po ich odstránení.