PRIPRAVTE SA NA LETO!

Slnečné okuliare až o 40% lacnejšie
VOJDITE

Buďte bystrí

Doprava zadarmo na celý rok
VOJDITE

Dámske slnečné okuliare obdĺžnikové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 224

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 224

Page
na stránku

Slnečné okuliare obdĺžnikové pre ženy

Máte radi okuliare v klasickom štýle? To sú skvelé správy! Tradičné, obdĺžnikové slnečné okuliare pre ženy sú žiadaným doplnkom, ktorý neprichádza o záujem napriek plynutiu rokov. Nadčasové rámy predstavujú jeden z obľúbených výberov klientiek. Jednoduchosť týchto okuliarov neprivalcuje prirodzenú, ženskú krásu a ich univerzálny charakter dokonale súladí s rôznymi štylizáciami.

Obdĺžnikové slnečné okuliare - klasika, ktorá nevyjde z módy

Slnečné okuliare v obdĺžnikovom vydaní kráľujú na poľských uliciach, ako aj na najväčších svetových módnych prehliadkach už roky. Odkiaľ pramení popularita tohto modelu? Dámy z celého sveta si cenia univerzálny charakter obdĺžnikových rámov. Hranaté hrany dokonale kontrastujú s jemnou, ženskou krásou. Geometrické doplnky nádherne zvýrazňujú rysy tváre a pridávajú charakter. Takmer každá zákazníčka bude v nich vyzerať dobre - obzvlášť radi ich vyberajú mladé dievčatá, ktoré chcú vyzerať trochu vážnejšie, a tiež dámy obdarené jemným vzhľadom. Obdĺžnikové slnečné okuliare ľahko prispôsobíte svojmu typu krásy a neopakovateľnému štýlu. Ponuka klasických rámov je mimoriadne rozmanitá - množstvo farieb a materiálov je jednou z najväčších výhod obdĺžnikových návrhov.

Spoľahlivá ochrana a nadčasový dizajn obdĺžnikových okuliarov pre ženy

Čo charakterizuje dobré slnečné okuliare? Hľadajúc najlepšie modely, stojí za to venovať pozornosť ich odolnosti a UV filtru. Mali by ste siahnuť výhradne po ponukách zaručujúcich dostatočnú ochranu pred škodlivým účinkom ultrafialového žiarenia. Obdĺžnikové slnečné okuliare pre ženy boli vybavené šošovkami najvyššej kvality, takže nemusíte mať obavy, že váš zrak utrpí poškodenie v dôsledku silnej expozície na slnku. Klasické modely s jednofarebnou šošovkou sú kvintesenciou klasiky, ktorá nevyjde z módy napriek plynutiu rokov. Hľadáte návrhy s charakterom? Vyskúšajte pohodlné slnečné okuliare s gradientovými šošovkami alebo efektné, zrkadlové ponuky.

Pozrite sa na ďalšie okuliare obdĺžnikové: