Športové okuliare

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 64

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 64

Page
na stránku

Športové slnečné okuliare

Máte radi rôzne formy aktivít? Potrebujete doplnky, ktoré udržia krok s vašim rušným životným štýlom! Športové okuliare budú ideálnym riešením pre ženy aj mužov prevádzkujúcich jogging, cyklistiku, horolezectvo a ďalšie disciplíny. Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo svoje dobrodružstvo so športom ešte len začínate – odolné, ľahké a pohodlné rámy udržia vaše oči v bezpečí bez ohľadu na podmienky.

Športové slnečné okuliare - ochrana a spoľahlivosť

Dlhodobé vystavenie UV žiareniu môže byť nebezpečné – podráždené oči štiepu, svrbia a spôsobujú vážne nepohodlie. Našťastie sa k podobnému nepohodliu nemusíte odsudzovať – stačí siahnuť po športových slnečných okuliaroch. Pri výrobe týchto špecializovaných doplnkov sa používajú moderné technológie. Športovci veľmi dobre vedia, ako veľmi môže pomôcť vysoká kvalita obrazu - pri športe, ktorý vyžaduje obratnosť a rýchlosť, je dôležitý každý zlomok sekundy a nemôžete si dovoliť prehliadnuť žiadny detail, a to ani na jasnom slnku. Vyberte si jedinečné polarizačné sklá, ktoré eliminujú odlesky, lom a ďalšie optické javy.

Špičkové športové okuliare

Športové slnečné okuliare sa vyznačujú vysokou odolnosťou – niektorí športovci sa domnievajú, že dobré rámy by mali byť takmer nezničiteľné. Je veľmi dôležité vybrať obruby, ktoré účinne odolávajú tlaku a sú odolné proti oderom, nárazom a pádom. Pri tréningu sme vystavení najmä nepredvídaným udalostiam, čo znamená, že sa naše okuliare často dostanú do brutálneho kontaktu so zemou. Výrobcovia rámov pre aktívnych ľudí často používajú lepšie, odolnejšie materiály. Zoznámte sa so športovými okuliarmi Oakley - ich povrchové úpravy a časti nosných vankúšikov sú vyrobené z Unobtainia, materiálu vyznačujúceho sa nadpriemernou odolnosťou. Návrhy značky sa vyznačujú originálnym tvarom okuliarov, ktorý oveľa lepšie sedí na tvári. Zakrivené šošovky zlepšujú pozorovací uhol a ich povrchová úprava účinne eliminuje slnečný lom. Vďaka okuliarom Oakley budú vaše oči v bezpečí a vy sa budete sústrediť na svoj tréning.

Športové slnečné okuliare, ktoré vám padnú

Okuliare pre aktívnych ľudí musia byť pohodlné, odolné, ale aj estetické a šité na mieru nášho imidžu. Cyklistické okuliare by mali farebne a strihovo ladiť s helmou, tričkom alebo šortkami – pamätajte, že tento doplnok sa stane neoddeliteľnou súčasťou celého kostýmu, vyberajte preto modely, ktoré vám zaručia ochranu a zároveň skvele padnú na vašu tvár. Hľadáte designové a pevné slnečné okuliare? Vyberte si ponuky Polaroidu! Spoločnosť s tradíciami sa už desiatky rokov zameriava na moderné riešenia a pokročilé technológie a jej projekty potešia malých aj veľkých. Univerzálne rámy zaujmú nadšencov rôznych športových disciplín – v ponuke tejto firmy sú bežecké okuliare a ďalšie špičkové produkty. Vysoko kvalitné materiály a polarizácia zaručujú pohodlie a mimoriadnu odolnosť.

Slnečné okuliare pre aktívne ženy aj mužov

Kde kúpiť pevné, odolné a pohodlné pánske športové okuliare? Obchod Kontakto.sk ponúka mnoho modelov, ktoré splnia očakávania každého aktívneho muža. Máte radi klasické riešenia? Vyberte si nadčasové čierne rámčeky. Pokiaľ máte radi výrazné doplnky, budú sa vám páčiť rámy so zrkadlovým, lesklým sklom. Dámske športové okuliare sa vyznačujú zaujímavými, rozmanitými farbami a jemnými líniami, ktoré dokonale ladia s krásou každej aktívnej ženy. Opaľovacie doplnky pre ňu aj pre neho často vyčnievajú z iných možností vďaka dvojfarebným rámčekom a šošovkám v rôznych farebných variantoch. V našej predajni nájdete aj pohodlné a efektné detské športové okuliare.

Farebné šošovky v športových okuliaroch - estetická záležitosť alebo praktický aspekt?

Hľadáte designový model s UV filtrom? Vyberte si modely od Moretti, ktoré umne kombinuje čierne obrúčky a pútavé modrozelené šošovky. Pokiaľ radi vyčnievate, zaujmú vás originálne, biele rámčeky. Pamätajte, že výber odtieňa skla závisí od použitia príslušenstva. Pri slabom slnečnom svetle budú lepšie fungovať modely, ktoré poskytujú najlepší kontrast. Ľudia vystavení silnému slnečnému žiareniu, napríklad horolezcovi, by si mali vybrať najtmavšie polarizované varianty.

Pozrite sa na ďalšie typy okuliarov podľa ich účelu: