1-DAY ACUVUE MOIST 30 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

18,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
Kontaktni sosovky Acuvue 1-Day Moist vôbec v oku necítit. Veľmi pohodlné, vrelo odporúčam:-)).

1-DAY ACUVUE® MOIST sú jednorázové mäkké kontaktné šošovky spoločnosti Johnson&Johnson, ktorých funkcia umožňuje udržať sviežosť a vlhkosť očí aj na konci dňa.


Okamžité prispôsobenie oku - ako jeho tvaru, tak i individuálnym parametrom. Vďaka tomu je použitie šošoviek veľmi jednoduché a pohodlné. Šošovky dokonale priľnú k oku, čím eliminujú problém zvinutie sa na oku alebo vypadnutie.
Vysoko kvalitné zvlhčujúce vlastnosti - vďaka inovatívnej technológii LACREON, ktorá viaže vodu v oblasti šošoviek. To znamená, že už žiadne podráždenie alebo suchosť očí a taktiež menej náchylností k nepriaznivým vonkajším faktorom.
Inovatívny dizajn šošoviek - povrch šošovky má hodvábny povlak, ktorý znižuje povrchové trenie viečka a šošovky. Oči vyzerajú zdravo a nebolia.
Ochrana proti UV žiareniu - šošovky sú obohatené o najvyššiu kvalitu filtrov UVA / UVB, vďaka čomu zaručujú dostatočnú ochranu pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia.
Jednodňové režim - Acuvue 1-DAY Moist
Jednodňový režim - každý deň nový pár šošoviek. Nie je potrebné používať dodatočné ošetrujúce roztoky.
Balíček obsahuje 30 kusov šošoviek - je dobré vyskúšať si šošovky pred ich viacdennom intenzívnom nosení a zistiť, či vám skutočne sadnú.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 

Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST zaručujú pocit mäkkosti a hodvábnosti. Podobne ako ostatné jednodenné šošovky nevyžadujú použitie čistiaceho roztoku. Vysoká priepustnosť kyslíka dáva pocit pohodlia po celú dobu užívania kontaktných šošoviek. Šošovky sú opatrené značkou 1-2-3, ktorá uľahčuje použitie šošovky (správna strana šošovky), a UV filtrom, ktorý priemerne zachytáva 97 % UVA a 92 % UVB žiarenie.

Technológia LACREONTM, ktorá je v nich použitá a ktorej úlohou je spájať vodou vážiacu zložku s overeným materiálom ETAFILICON A, umožňuje v porovnaní s jednodňovými kontaktnými šošovkami iných značiek výrazne dlhšie udržať vysokú vlhkosť. Významným spôsobom znižuje povrchové trenie a umožňuje viečku neobvykle slobodný pohyb po vonkajšej časti kontaktnej šošovky. Po celodennom používaní môžete kontaktnú šošovku vyhodiť a ďalší deň ju môžete nahradiť novým kusom z krabičky.

 

Odosielanie do 24 hodín sa vzťahuje len na kontaktné šošovky pre korekciu krátkozrakosti (so zápornou hodnotou dioptrií) so zakrivením 8,5.
Čakacia doba pre zakrivenie 9,0 je 15 pracovných dní.

 

 

Parametre kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5; 9,0
Priemer 14,2
Dk/t 25,5 x 10-9
Zavodnenie sklon 58%
Materiál Etafilcon A
Technológia LACREON®
Filtr UV 98,8% UVB; 85,1% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:1-DAY ACUVUE MOIST 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST 30 kusov?

Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST sú dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlné a dlhotrvajúce používanie. Môžete si vybrať šošovky sami na základe uvedených parametrov, alebo sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať šošovky s vhodnou silou a zakrivením pre vaše potreby.

Sú kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST sú bezpečné pri používaní, ak sú aplikované v súlade s odporúčaniami výrobcu a sú správne udržiavané. Ich vysoká kvalita výroby a použité materiály zaručujú komfort a bezpečnosť pre vaše oči.

Na aké vady zraku sú 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo diaľkozrakosti vďaka ich sférickému typu korekcie. Poskytujú čisté videnie a pohodlie pri nosení po celý deň, vďaka ich režimu jednodennej výmeny.

Ako nasadiť kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Nasadenie kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST je jednoduché. Vždy sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché pred aplikáciou. Potom umiestnite šošovku na končeky prstov, skontrolujte, či nie je otočená naruby, a jemne ju umiestnite do stredu oka. Po umiestnení šošovky jemne mrknite, aby sa dostala na správne miesto.

Ako odstrániť kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST?

Pre odstránenie kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST znova umyte a vysušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečku dolu a pri pohľade nahor jemne chyťte šošovku prstami a vyberte ju z oka. Pamätajte, že jednodenné šošovky nevyžadujú žiadnu údržbu ani skladovanie, jednoducho ich po použití vyhoďte.