Dámske slnečné okuliare Wayfarer

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 48

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 48

Page
na stránku

Slnečné okuliare Wayfarer pre ženy

Dámske slnečné okuliare Wayfarer sú kvintesenciou klasiky. Obdĺžnikové šošovky so zaoblenými hranami fascinujú svojou univerzálnosťou - tento model sa prispôsobí každému tvaru tváre, čo ti umožňuje vyberať si zo širokej ponuky bez akýchkoľvek obmedzení!

Nadčasový štýl dámskych Wayfarerov vo verzii chrániacej pred UV žiarením

Ľahké a praktické slnečné okuliare Wayfarer sa tešia obrovskej popularite na Slovensku i na celom svete. Tento model pripomína trochu klasické, obdĺžnikové rámy, ale vďaka zaobleným rohom je ho oveľa ľahšie prispôsobiť kráse žien s výraznými rysmi tváre. Wayfarery môžeme rozpoznať podľa ich charakteristických, širokých straničiek. Premyslená konštrukcia slnečných okuliarov zabezpečuje, že ich používanie je veľmi pohodlné a bezpečné. Kultové rámy sú menej náchylné na mechanické poškodenia vďaka integrovaným nosníkom. Šošovky s vysokým UV filtrom strážia bezpečnosť a spôsobujú, že zrak sa menej unavuje. Dámske Wayfarery neustále získavajú uznanie zákazníčok, pretože tento model predstavuje perfektnú kombináciu pohodlia a nadčasového štýlu.

Slnečné okuliare Wayfarer - monochromatické alebo farebné?

Preferuješ tónované doplnky? Ak máš rada klasiku, určite sa ti zapáči jedna z monochromatických párov slnečných okuliarov Wayfarer. Stylizácie typu total look budú v tejto sezóne skutočným hitom, preto stojí za to mať vo svojej kolekcii rámy, ktoré predstavujú najlepšie doplnenie outfitu - vrátane doplnkov v odtieňoch šedej, hnedéj alebo čiernej. Si milovníčka farieb? To sa dobre trafilo, pretože v ponuke obchodu Kontakto.sk nájdeš množstvo farebných modelov slnečných okuliarov typu Wayfarer. Sama rozhodni, ktorá farba najlepšie zodpovedá tvojmu charakteru – modrá, červená alebo možno oranžová?

Pozrite sa na ďalšie okuliare Wayfarer: