Kontaktné šošovky AquaView

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

20 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

20 položiek

na stránku

Jednodňové, dvojtýždňové a mesačné šošovky AquaView

Denné nosenie kontaktných šošoviek sa pre mnohých ľudí stáva takmer prirodzenou povinnosťou. Správne zvolené kontaktné šošovky nielen že poskytujú veľký pocit slobody a nezávislosti, ale tiež dokážu korigovať mnohé zrakové vady. Jednou z najpopulárnejších a najviac cenovaných značiek, ktorá produkuje šošovky, je AquaView. Táto značka má vo svojej bohatej ponuke produktov niekoľko druhov kontaktných šošoviek prispôsobených potrebám zákazníkov.

Popis šošoviek AquaView

Šošovky AquaView sú vyrobené z najmodernejších materiálov najvyššej kvality, ako sú Methafilcon A a Bioxifilcon B. Vysoká hydratácia produktov umožňuje ich nosenie počas celého dňa bez obáv z často sa vyskytujúceho javu ?unavených očí?. Okrem toho šošovky AquaView obsahujú aj hyaluronát sodný, ktorý prispieva k pohodlnému noseniu aj pre ľudí trpiacich tzv. syndrómom suchého oka. Jednou z hlavných charakteristík kontaktných šošoviek AquaView je ich vysoká priepustnosť kyslíka, čo vedie k primeranému zvlhčeniu očí počas celého obdobia používania.

Šošovky vďaka svojej asférické konštrukcii poskytujú užívateľovi správne a ostré videnie po celý čas. Zlepšujú tiež výrazne kvalitu videnia. Kontaktné šošovky AquaView patria medzi najtenšie šošovky dostupné na trhu očnej optiky, čo ich nálepenie veľmi uľahčuje. Osoba nosiaca šošovky prakticky necíti, že ich má na očiach. Sú dostupné kontaktné šošovky prirodzených farieb, ako aj viacfarebné pre tých, ktorí chcú zmeniť svoju farbu očí. Navyše, všetky produkty značky majú UV filtre, ktoré chránia oči pred slnkom a škodlivým žiarením UVA (85%) a UVB (40%).

Pre koho sú šošovky AquaView?

Kontaktné šošovky AquaView sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí doteraz mali problémy so suchosťou očí a s tým spojeným pocitom komfortu. Osvedčia sa aj u zákazníkov, ktorí sa na každodennom základe sťažujú na rýchle unavenie očí. Užívateľmi šošoviek môžu byť tak krátkozraké, ako aj ďalekozraké osoby, astigmatické, tak aj tie bez zrakovej vady, ktoré chcú zmeniť prirodzenú farbu očí. Sú dostupné ako jednodenné, tak aj dvojtýždňové a mesačné šošovky.

Značkové šošovky AquaView

Kontaktné šošovky AquaView, ktoré sú v ponuke obchodu Kontakto.sk, predstavujú značkové produkty najvyššej kvality, vytvorené na základe najnovších technologických riešení.

Aké sú typy šošoviek AquaView?

  • AquaView Color - mesačné šošovky, ktoré okrem korekcie zrakovej vady umožňujú zmenu farby očí. Dostupné v siedmich farebných verziách.
  • AquaView Daily - jednodenné šošovky pre dennú výmenu, nevyžadujúce starostlivosť, ktoré možno bez obáv nosiť niekoľko hodín denne;
  • AquaView Moist - hydrogelové mesačné šošovky používané na korekciu ďalekozrakosti a krátkozrakosti;
  • AquaView Moist 2 weeks - dvojtýždňové šošovky, ktoré okrem korigujúcich vlastností, ideálne blokujú ultrafialové žiarenie;
  • AquaView Monthly - sférické mesačné šošovky, korigujúce krátkozrakosť a ďalekozrakosť;
  • AquaView Toric - mesačné šošovky určené na denné používanie, korigujúce astigmatizmus;