AquaView Toric 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 4 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 18 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283


Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 4 recenzie.
Ferko
5.0000
Super šošovky, nebudu je menit za žádné iné :)
Mária
5.0000
sú veľmi dobré a kvalitné som s nimi max spokojná
Natália
5.0000
Šošovky sú super, dobre sa nosí, na očiach je vôbec necítim. Mám silnú vadu zraku, ale akonáhle je nasadím, cítim sa ako by som mala nové oči. Obchod je taky super, rýchlo dodá a má dobré ceny!

AquaView Toric sú určené pre ľudí, ktorí sa stretávajú s astigmatizmom. Sú vhodné najmä pre tých, ktorí očakávajú od používania kontaktných šošoviek to najväčšie pohodlie pri nosení a vynikajúcu ostrosť videnia.

 
Najvyšší komfort používania - dosahuje až 55% a má priamy vplyv na schopnosť šošovky viazať v sebe vodu. To sa následne pretaví do blahodarnej hydratácie, ktorá prekryje aj oči a zabráni ich vysušovaniu a podráždeniu.
Dokonalá kvalita videnia - vysoká pružnosť materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, znamená, že sa už o chvíľu po nasadení plne prispôsobia individuálnemu tvaru oka a zostanú na jeho povrchu stabilné - bez vypadávania či zrolovania.
Dodatočný stabilizačný systém - každá šošovka je vyrobená z inovatívneho materiálu, vďaka čomu je vysoko odolná proti hromadeniu proteínových usadenín a iných nečistôt. Vďaka tomu sú šošovky aj po celom dni čisté a svieže.
6 kusov v balení - najväčšie balenie AquaView Toric by vás malo osloviť, pretože na dlhší čas zabudnete na nutnosť kupovať si nové balenia. Ekonomická verzia torických šošoviek pre astigmatikov, ktorí preferujú osvedčené kontaktné riešenie.
Ešte jednoduchšia aplikácia - pravidelné a správne používanie šošoviek umožňuje zabrániť rozvoju zrakových chýb, ako je krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Každodenné používanie - AquaView Toric
Každodenné používanie - obohatenie každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre znamená, že absorbujú takmer 98 % škodlivého slnečného žiarenia a prispievajú k ešte lepšiemu zdraviu očí.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Toric:

 

Sú to mesačné kontaktné šošovky určené pre astigmatikov. Boli vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, ktorý spoločne s vysokým stupňom hydratácie šošovky dosahujúci 55% spôsobuje, že používanie šošoviek AquaView Toric je veľmi pohodlné od prvého až do posledného dňa používania. Kontaktné šošovky AquaView vďaka High Definition Vision zaručujú najvyššiu kvalitu videnia na všetky vzdialenosti, prehlbujú ostrosť videnia a zároveň rozjasňujú všetko, čo pozorujeme.

Šošovky AquaView Toric, ako šošovky tórické, musí byť stabilné pre oko, aby zabezpečili svojim užívateľom to najlepšie a najostrejšie videnie. Prism Ballasted Design chráni šošovky pred rotáciou a zaručuje okamžité prispôsobenie sa k oku jednotlivých pacientov. Šošovky sú svetlo modro sfarbené, čo zjednodušuje nasadzovanie a vyberanie šošovky. Z tohto dôvodu ich môžu bez problémov používať aj začínajúci používatelia kontaktných šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Toric:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10°, 20°, 30°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 150°, 160°, 170°, 180°
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 23 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Hioxifilcon A
Technológia Prism Ballasted Design, High Definition Vision
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 18 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Toric 6 šošoviek
Váš názor