PRIPRAVTE SA NA LETO!

Slnečné okuliare až o 40% lacnejšie
VOJDITE

Buďte bystrí

Doprava zadarmo na celý rok
VOJDITE

Dámske slnečné okuliare pilotky

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 183

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 183

Page
na stránku

Slnečné okuliare Aviator pre ženy

Slávne slnečné pilotky sú už mnoho rokov považované za jedno z obľúbených doplnkov pre štýlové ženy. Kedysi po ne siahali hlavne muži, ale dnes ich milujú všetky dámy, ktoré majú radi klasické, nadčasové vzhľady. Žena v pilotkách vyzerá ako osoba sebavedomá, ktorá presne vie, čo od života očakáva. Kultové rámy majú svoje priaznivkyne medzi zástupkyňami všetkých generácií.

Slnečné okuliare Aviator pre modernú ženu

Fenomén slnečných pilotiek spočíva v ich univerzálnosti. Súčasné ženy žijú rýchlo a intenzívne, preto si obzvlášť cenia doplnky, ktoré sa ľahko prispôsobia rôznym príležitostiam. Klasické pilotky sú vždy vítané - nezáleží na tom, či práve ideme do práce alebo na párty s priateľmi. Najväčšou výhodou týchto okuliarov je fakt, že vyzerajú skvele v každej podobe - slnko odrážajúce sa od zrkadlových šošoviek pridáva atraktivitu a účinne priťahuje pohľady. Pár klasických pilotiek môže úspešne stať sa súčasťou ľahkého a vzdušného vzhľadu alebo centrálneho prvku výraznej, rockovej štylizácie. Okuliare Aviator s tmavými šošovkami poskytujú pocit súkromia a rozprestierajú intrygujúcu aurú tajomstva.

Dámske okuliare pilotky - keď móda ide ruka v ruke s pohodlím

Dámske slnečné okuliare Aviator sú jedným z najkultovejších projektov v histórii módy. Asi každá žena pozná ich zaoblený tvar a charakteristicky zakrivené šošovky. Pilotky poznali naše babičky, matky a určite budú ochotne nosiť aj naše dcéry a vnúčatá. Okuliare pilotky sú bezpečnou a overenou voľbou a dámy, ktoré sa rozhodnú pre túto ponuku, sú považované za pravé ikony štýlu. Slnečné pilotky fascinujú nadpriemerným komfortom používania. Premyslená konštrukcia zabezpečuje, že ľahké rámy stabilne odpočívajú na nose a lícniciach. Dobré okuliare sa nebudú zošmykovať z tváre ani spôsobovať bolestivé otlaky. Pilotky sú doplnkom, ktorý prekvapuje svojím nadčasovým charakterom a doteraz nevídaným pohodlím.

Pozrite sa na ďalšie okuliare pilotky: