Kontaktné šošovky SofLens

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku

Jednodňové a mesačné šošovky SofLens

Firma Bausch&Lomb má vo svojej ponuke medzi iným široký sortiment kontaktných šošoviek s rôznou dobou použitia. Všetky šošovky tejto značky sú v druhu šošoviek SofLens.

Opis šošoviek SofLens

Šošovky SofLens umožňujú komfort videnia cez celý deň, v doporučenom čase používania od výrobcu. Sú určené na denné nosenie. Vďaka unikátnemu materiálu šošoviek, z ktorých boli vyrobené, sa ideálne prispôsobujú tvaru oka. Ich pozitívnou vlastnosťou sú, že materiál z ktorého je šošovka SofLens vytvorená minimalizuje tvorbu bielkovinových usadenín na povrchu šošovky a tak uľahčujú dennú starostlivosť o ne, ak je to nutné. So šošovkami SofLens každý používateľ, zabudne, že má vôbec nejakú očnú vadu, nakoľko sú veľmi výhodné a zabezpečujú ideálne podmienky videnia s vysokým rozlíšením. Majú sférickú optiku, vďaka čomu umožňujú kryštálovo čisté videnie aj v podmienkach slabého osvetlenia. Poskytujú komfort počas celého dňa každému používateľovi. Súčastné zloženie šošoviek SofLens zabezpečujú dlhotrvajúcu hydratáciu a nedochádza k vysušeniu oka aj keď sú používané 12 hodín. Každá šošovka je umiestnená v hermetickom púzdre. Ľahko sa vkladajú a aj vyberajú. Šošovky SofLens vyrobené s použitím hydrogélového materiálu - Polymacon, s vysokým obsahom vody, čo znamená väčší komfort nosenia šošoviek. Polymacon patrí medzi skupinu materiálov nízkej hydratácie, neiónovú, čo znamená, že šošovka SofLens sa stala viacej odolná voči zachytávaniu sa na jej povrchu usadenín rôzneho pôvodu, najmä bielkovinových usadenín. Šošovky firmy Bausch&Lomb, značky SofLens to sú jedny z najtenších šošoviek na svete, vďaka čomu majú vysokú priepustnosť kyslíka. Sú navrhnuté tak, aby uľahčili pravidelnú aplikáciu každému používateľovi.

Pre koho sú určené šošovky SofLens?

Šošovky SofLens sú určené pre všetkých, ktorí majú problémy so zrakom a záleží im na vysokom komforte používania kontaktných šošoviek. Taktiež sú vhodné pre používateľov, ktorí bojujú s astigmatizmom, presbyiopiou, krátkozrakosťou ale aj s ďalekozrakosťou.

Najpopulárnejšie šošovky SofLens

Značka SofLens pripísaná je celej skupine šošoviek, medzi ktorými vynikajú nasledujúce typy:

  • SofLens® 38 - šošovky sú určené na mesačné nosenie, vyrobené v troch krivkových profiloch, a preto ich je ľahké prispôsobiť každému oku.
  • SofLens® 59 - sú to mäkké kontaktné šošovky, určené na denné nosenie počas 30 dní. Dokonale sa prispôsobujú tvaru oka. Výnimočný šošovkový materiál minimalizuje odkladanie usadenín a uľahčuje ošetrovanie.
  • SofLens® 66 Toric - design Lo-Torque™ kontaktných šošoviek je patentovaný a vďaka nemu sú šošovky veľmi stabilné počas nosenia. Navyše obsahuje pokročilú optiku.
  • Soflens® Daily Disposable - jednodňové šošovky, to je najnovší produkt firmy Bausch&Lomb vytvorený pre osoby, pre ktoré je dôležitý komfort používania. Vďaka asférickej optike, šošovky zabezpečujú dokonalé videnie aj v podmienkach slabého osvetlenia.
  • Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism - jednodňové šošovky pre astigmatikov zostali navrhnuté tak, aby zabezpečili ešte lepšiu korekciu zraku a súčasne zabezpečiť maximálny komfort používateľa.