Kontaktné šošovky Proclear

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám
Správcom Vami poskytnutých údajov je Kontakto.cz Internetový Obchod, spol.s r.o., Hlavní Třída 43 / 34, Český Těšín 737 01. Úplné informácie o našom spracovaní vašich osobných údajov – kliknite sem..

Jednodňové a mesačné šošovky Proclear

Používaním kontaktných šošoviek každý deň veľa ľudí získava pocit voľnosti s možnosťou korekcie aj závažných chýb zraku. Mnoho chýb zraku, ktoré nie je možné korigovať klasickými okuliarmi, je možné upraviť s pomocou správne vybraných kontaktných šošoviek. Vedúcu pozíciu vo výrobe kontaktných šošoviek má firma Cooper Vision. Táto firma vyrába niekoľko značiek kontaktných šošoviek, vrátane šošoviek Proclear.

Opis šošoviek Proclear

Šošoviek značky Proclear je niekoľko druhov, preto je možné ich prispôsobiť potrebám rôznych používateľských skupín, vrátane ľudí, ktorí trpia astigmatizmom. Šošovky Proclear poskytujú pohodlie počas celého dňa. Sú vyrobené zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý obsahuje molekuly prirodzene vyskytujúce sa v ľudskej bunkovej membráne. Tento materiál sa volá fosforylocholín. Molekuly tejto látky sa navzájom priťahujú a zároveň sa obklopujú vodou a vďaka tomu sú šošovky Proclear vždy správne hydratované. To zaisťuje komfort dokonca aj po 12 hodinách používania kontaktných šošoviek. Šošovky sú vyrábané za pomoci PC technológie. Výber z šošoviek Proclear je veľmi široký. Nájdete tu šošovky pre každého s rôznou dioptriou. Korigujú zrakové chyby také ako krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Medzi šošovkami Proclear nájdeme tiež multifokálne šošovky, určené pre osoby s presbyopiom. Sortiment šošoviek Proclear je veľmi vysoko cenený a to aj medzi najnáročnejšími používateľmi.

Pre koho sú určené šošovky Proclear?

Šošovky Proclear sú určené pre rôzne skupiny používateľov trpiacich:

  • ďalekozrakosťou aj krátkozrakosťou - sú dostupné vo všetkých dioptriách,
  • astigmatizmom tórické šošovky Proclear,
  • na starecké videnie (presbyopiu).

Všeobecne platí, že šošovky Proclear sú určené pre ľudí, ktorí vyžadujú komfort a dokonalý zrak počas každodenného používania šošoviek, bez ohľadu na okolnosti. Šošovka Proclear nepochybne spĺňa ich požiadavky.

Typy šošoviek Proclear

V skupine šošoviek Proclear sa nachádzajú tieto produkty:

  • Proclear 1 Day - jednodňové šošovky, vyrobené za pomoci technológie PC, ktorá využíva unikátny materiál- fosforylocholín. Šošovky obsahujú 60% vody.
  • Proclear 1 Day Multifocal - patrí medzi kompenzačné pomôcky pre pacientov trpiacich presbyopiou.
  • Proclear Multifocal - mesačné multifokálne šošovky pre korekciu videnia na diaľku a do blízka, určené na nosenie po dobu 1 mesiaca.
  • Proclear Sphere - šošovky vyrobené za pomoci jedinečnej technológie PC. Na ich výrobu bol použitý fosforylocholín, ktorý má vlastnosti podobné ako prírodné bunky oka. Šošovka Proclear Sphere zaručuje vysoké pohodlie počas nosenia. Ma vysoký obsah vody, čo zabraňuje pocitu suchého oka. Šošovka obsahuje 62% vody. Šošovka Proclear Sphere má vysokú priepustnosť kyslíka, preto má dostatočný prísun kyslíka.