Proclear Sphere™ 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

18,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Väčšina kontaktných šošoviek je pohodlná pre užívateľov, ktorí si aplikujú šošovky prvý krát. V prípade, že si niekto vyberie zlý druh šošoviek, po niekoľkých hodinách sa prejavia znepokojujúce príznaky. Začnete pociťovať, že sú vaše oči vysušené, svrbia a hlavne - obraz vami videný je rozmazaný. Kontaktné šošovky Proclear Sphere zaručujú komfort nosenia šošoviek po celý deň, bez podráždenia, vysúšania a začervenania očí.

 
Technológia PC Technology - je zodpovedná za rýchle a dlhotrvajúce naviazanie vody v šošovke, vďaka čomu je hodvábne jemná a odolná voči vysychaniu po celý deň.
Materiál Omafilcon B - inovatívny materiál vyznačujúci sa vysokým stupňom hydratácie, zaručuje najvyšší komfort používania šošoviek. Aj po niekoľkých hodinách ich nosenia sú oči zvlhčené a oddýchnuté.
Inovatívny dizajn - odstraňuje bežný problém bielkovinovo-lipidových usadenín na povrchu šošoviek. Teraz je videnie ešte jasnejšie a používanie je pohodlnejšie.
Ostré videnie po celý deň - šošovky zaručujú videnie s veľmi vysokým rozlíšením. Žiadne odlesky, nekontrolované tiene a halo efekt. A to aj počas 12 hodín od nasadenia.
Veľmi vysoká priepustnosť kyslíka - Proclear Sphere
Veľmi vysoká priepustnosť kyslíka - zaručuje rohovke stály prístup kyslíku, čo má mimoriadne pozitívny vplyv na znášanlivosť šošoviek a stavu očí. Efekt suchého oka, podráždenie a začervenanie sú eliminované.
Veľké balenie - keďže šošovky Proclear Sphere sú určené na mesačné používanie, šesť kusov v balení zaručuje až tri mesiace pravidelného používania. To znamená finančnú úsporu a nie sú potrebné ďalšie návštevy optiky.
 

Opis šošoviek Proclear Sphere

 

V mesačných kontaktných šošovkách určených pre denné nosenie je využitá špeciálna technológia PC. Látka PC, alebo tiež fosforylcholín je prírodná látka obsiahnutá v bunkách oka. Kontaktná šošovka s použitím technológie PC sa prispôsobí tvaru oka, a vďaka technológii PC začne priťahovať molekuly vody a obklopí sa nimi. Na povrchu kontaktnej šošovky sa usadia čiastočky vody, vďaka tomu sa šošovky stanú odolnejšie proti vysychaniu. Nezhromažďujú sa na nich nečistoty a usadeniny a navyše, po celý deň zostávajú kontaktné šošovky čisté.

Proclear Sphere sa charakterizuje vysokou priepustnosťou vody (62%) a udržiavanou hydratáciou oka. Šošovky môžete nosiť až 12 hodín v kuse bez pocitu suchých alebo podráždených očí.

 

Pre koho sú šošovky Proclear Sphere?

 

Kontaktné šošovky Proclear Sphere pre krátko- i ďalekozraké osoby, sú vyrobené tak, aby ich tvar sedel až na 95% rohoviek. Sú veľmi elastické a ľahko sa prispôsobia k tvaru oka. Ich tenká štruktúra zaručí, že je v oku takmer neucítite. Ľahké modré sfarbenie kontaktných šošoviek spríjemní ich nasadzovanie aj vyberanie z oka. V porovnaní s inými šošovkami sú tenšie, ľahko sa umiestňujú v oku.

Kontaktné šošovky Proclear Sphere sa charakterizujú tiež odolnosťou proti vysychaniu. Teda nezapríčinia vysychanie sliznice oka a sú vhodné aj pre osoby pracujúce predovšetkým s počítačom, alebo tráviace veľa času za volantom. Šošovky sa dokonale hodia aj pre osoby, ktoré sa často pohybujú v umelo klimatizovaných miestnostiach.

Kontaktné šošovky Proclear sú dostupné v baleniach po troch alebo šošovkách.

 

V sporadických prípadoch sa čakacia doba na tieto šošovky môže predĺžiť do 30 pracovných dní.
Za cieľom poinformovania sa ohľadom čakacej doby na šošovky nás telefonicky kontaktujte.

 

Parametre kontaktných šošoviek Proclear Sphere:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Proclear
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +20,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 42,3 x 10-9
Obsah vody 62%
Materiál Omafilcon B
Technológia PC Technology
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear Sphere™ 6 šošoviek
Váš názor