Dámske slnečné okuliare Ray-Ban

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 544

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 544

Page
na stránku

Slnečné okuliare Ray-Ban pre ženy

Hľadáte ikonické slnečné okuliare, ktoré ohromujú unikátnym dizajnom a zároveň poskytujú vhodnú ochranu očí? Určite vyskúšajte nadčasové ponuky značky Ray-Ban! Rámy pre ženy na jednej strane čaria jemnosťou a delikátnosťou, na druhej strane prekvapujú svojím nekompromisným, streetwearovým charakterom. Slávna spoločnosť nikdy nenasleduje najnovšie trendy - ona ich určuje! Ray-Ban si už mnoho rokov udržiava pozíciu svetového lídra medzi výrobcami slnečných okuliarov - inovatívny a odvážny prístup k tvorbe módy robí z každej ženy snílku o okuliaroch s kultovým znakom Ray-Ban.

Slnečné okuliare Ray-Ban - doplnok pre ženy, ktoré milujú módu

Nadčasové slnečné okuliare Ray-Ban sú doplnkom, po ktorý siahajú dámy každého veku. Rady ich nosia ako obyčajné ženy, tak aj hviezdy veľkého formátu. V čom spočíva tajomstvo úspechu týchto rámov? Značka Ray-Ban si budovala svoju pozíciu mnoho rokov. Návrhári tejto spoločnosti vždy zostávajú verní svojim hodnotám - pre nich je najdôležitejšie prekonávanie ďalších bariér a neustále podnecovanie kreativity. Ťažko hľadať iné, rovnako univerzálne projekty slnečných okuliarov. Štýlové ženy si veľmi dobre uvedomujú, že ikonický doplnok so znakom populárnej značky je skutočnou perličkou v súkromnej kolekcii každej milovníčky módy.

Klasické modely dámskych slnečných okuliarov značky Ray-Ban boli navrhnuté tak, aby každá žena v nich vyzerala výhodne. Bohatá kolekcia tvarov a farieb rámov umožňuje ideálne prispôsobenie sklíčok a rámov. Nadčasový dizajn a rozmanitosť sú len niektoré z mnohých výhod slnečných okuliarov Ray-Ban. Inovatívne ponuky zaručujú najlepšiu ochranu očí - bezpečnosť poskytujú pokročilé šošovky, ktoré boli patentované pred desiatkami rokov a dodnes ohromujú svojou efektívnosťou. Sklá používané v modeloch kultovej značky obsahujú vysoké UV filtre, ktoré blokujú škodlivé svetlo, zlepšujú kontrast a chránia oči pred podráždením a vysušením.

Kultové modely dámskych slnečných okuliarov Ray-Ban

Vlajkové modely slnečných okuliarov značky Ray-Ban sú samozrejme nadčasové Aviatory a Wayfarery. Väčšina modelov vyzerá rovnako dobre ako na ženskej, tak na mužskej tvári, čo ešte viac zdôrazňuje, ako univerzálne sú ponuky legendárnej spoločnosti. Dámy, ktoré chcú zvýrazniť svoju subtilnosť, môžu siahnuť napríklad po pilotkách s fialovou šošovkou a tenkým, zlatým rámom. Jemný lesk a mäkké línie dokonale spolupracujú s éterickou krásou. Milovníčky športového vzhľadu si určite obľúbia efektné Wayfarery s tmavými sklami a farebným rámom. Výber možností je prakticky neobmedzený - od použitého spojenia čiernej a hnedej až po intenzívnu červenú.

Odlíšte sa vďaka štýlovým doplnkom Ray-Ban!

Hoci slnečné okuliare pre ženy Ray-Ban vychádzajú zo zjednodušených riešení, aj pravé extravagantky si nájdu ponuku prispôsobenú svojim potrebám. Priaznivkyne netradičných doplnkov radi siahajú po mačacích očiach v unikátnom vydaní - kombinácia modrých zausníkov a zrkadlových sklíčok v intenzívnej, žltej farbe určite bude všimnutá a ocenená. Záľuba v doplnkoch v štýle vintage neprechádza, preto sa oplatí pridať do svojej kolekcie modré slnečné okuliare s hrubým rámom. Tento model vyvoláva spektakulárny efekt vďaka svojmu geometrickému tvaru, ktorý pripomína pravidelný osemuholník a tým dokonale vyvažuje ostré rysy tváre, pridávajúc svojej majiteľke jemný, mladistvý charakter.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Ray-Ban: