Okuliare Emporio Armani

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 222

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 222

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Emporio Armani

Značka Emporio Armani si pred rokmi získala srdcia žien a mužov po celom svete. Dnes sú korekčné a slnečné okuliare s populárnym logom považované za klasický a elegantný doplnok, ktorý by mal byť súčasťou zbierky každej osoby, ktorá kládla veľký dôraz na svoj vzhľad. Luxusné rámy sú synonymom štýlu, preto ich nemožno ignorovať.

Emporio Armani známa značka… okuliarov

Svoje dobrodružstvo so svetom módy začal Giorgio Armani ako dekoratér výkladov obchodov. Vtedy ho veľmi inšpiroval britský štýl, ktorý neskôr výrazne ovplyvnil klasický, elitný charakter kolekcií Armaniho. Svoje prvé projekty pod vlastným menom Armani predstavil svetu v polovici 70. rokov.

V roku 1981 firma uviedla na trh líniu Emporio Armani. Jej charakteristickými znakmi sú čisté a jemné rezanie, ktoré má Armani rád. Emporio Armani ponúka produkty predovšetkým pre mladších dospelých. Je to tiež jedna z drahších línií patriacich Giorgiovi Armanimu. Produkty Emporio Armani sú dostupné v 13 amerických butikoch a v 140 obchodoch po celom svete. To robí túto líniu najväčšou distribúciou firmy.

Najvyššia kvalita - charakteristika rámov značky Emporio Armani

Giorgio Armani - zakladateľ veľkého módeného impéria - sa od začiatku svojej kariéry inšpiroval dôstojným britským štýlom. Jeho záľuba pre klasickú jednoduchosť je viditeľná v každom projekte slávnej značky. Čisté, jemné línie vyžarujú prefinenú eleganciu a sú neoddeliteľnou súčasťou módy životného štýlu. Minimalistická, ale efektná estetika nie je jediným charakteristickým znakom rámov Emporio Armani. Najväčšou výhodou doplnkov je fakt, že na ich výrobu sú použité iba materiály najvyššej kvality.

Materiály z najvyššej poličky zabezpečujú, že kovové alebo plastové okuliare sa nepoškodia v dôsledku náhodného úderu alebo pádu. Modely vyrobené luxusnou značkou ohromujú ľahkosťou a nadpriemernou odolnosťou. Každý projekt bol dotiahnutý k dokonalosti, preto ponuky od Emporio Armani prekvapujú majstrovstvom spracovania a efektnými detailmi.

Rámy Emporio Armani v štýle filmových hviezd

Ponuka rámov Emporio Armani pre ženy a mužov je mimoriadne rozmanitá - niečo pre seba nájdu priaznivci klasických, oválnych a obdĺžnikových okuliarov aj milovníci unikátnych pilotiek, zvodného mačacieho oka alebo kultových lenoniek. Rozmanitosť zabezpečuje, že každý zákazník si vyberie svoj vysnívaný model, ktorý dokonale ladí s jeho štýlom a preferenciami. Projekty slávnej značky vychádzajú zo stlmenej farebnej palety, ako je čierna, hnedá, sivá a tlmená zelená.

Muži, ktorí chcú pripomínať najväčšie hviezdy akčných filmov, sa môžu rozhodnúť pre okuliare s dvojitým mostíkom - tento výrazný a originálny prvok dodáva charakter a diskretne zdôrazňuje najväčšie prednosti mužskej krásy. Dámy, ktoré radi žiaria, si radi vyberú farebné rámy korekčných okuliarov - mačacie oči v zelenom odtieni spôsobia skutočnú furore.

Emporio Armani - elegantné okuliarové ponuky pre každého

Vo svojich projektoch Giorgio Armani vždy rád nadväzoval na talianske tradície a prírodu. Farby zeme sa dokonale kombinujú s elegantnou formou - vďaka tomu sa rámy slávneho módneho domu zaradili medzi najelegantnejšie ponuky na svete. Klasické, čierne slnečné modely tejto značky sa stali súčasťou kanónu nadčasových doplnkov - dokonale vyrobené okuliare sú spojené s luxusom, mocou a neodhaleným tajomstvom.

Rámy Emporio Armani sú zárukou pohodlia. Vďaka najvyššej kvalite spracovania splnia očakávania aj tých najaktívnejších žien a mužov. Klasické okuliare vydržia intenzívne tempo každodenného života - osvedčia sa v práci, ale aj počas tréningov. Odolné rámy možno bez obáv nosiť na jogging alebo návštevu posilňovne. Univerzálnosť týchto okuliarov zabezpečuje, že sa stanú neoddeliteľnou súčasťou svojho majiteľa.

Komu pristanú rámy Emporio Armani?

Jednoduchosť spojená s najvyššou kvalitou spôsobuje, že rámy značky Emporio Armani dobre vyzerajú na každej tvári - bez ohľadu na typ krásy, pohlavie alebo vek. Ponuka luxusného módneho domu splní všetky očakávania. Priaznivci klasiky si vyberú obdĺžnikový model bez ďalších ozdôb, zatiaľ čo milovníci unikátnych ponúk pridajú do svojej kolekcie farebné okuliare s transparentnými vložkami.

Hoci kolekcia Emporio Armani zahŕňa rámy rôznych tvarov a odlišných vzorov, v každom projekte slávneho módneho domu možno vidieť rovnaký motív - konzistentné držanie sa jednoduchosti a postupovanie v súlade so zásadou, že menej znamená viac. Záľuba pre klasiku zabezpečuje, že všetky rámy Emporio Armani sú univerzálne - možno ich nosiť pri každej príležitosti, pretože vždy budú vhodnou voľbou.

Pozrite si aj iné verzie okuliarov od Giorgia Armaniho: