Okuliare Dolce&Gabbana

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

18 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

18 položiek

na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Dolce&Gabbana

Luxusné značky majú po celom svete početné množstvo priaznivcov. Medzi lídrami segmentu s rámkami najvyššej kvality patrí Dolce&Gabbana - taliansky módny dom, ktorý sa špecializuje na návrh spektakulárnych odevov, zvodných vôní a nadčasových korekčných a slnečných okuliarov.

Dolce&Gabbana známou značkou ... okuliarovou

Firma Dolce&Gabbana vznikla v Taliansku v roku 1985. Je to svetový módny dom, ktorý diktuje nové trendy na trhu. Založili ho partneri Domenico Dolce a Stefano Gabbana, odkiaľ pochádza aj názov značky. Zvlášť známe sú odevy Dolce&Gabbana, ale rovnakú popularitu si získali aj exkluzívne doplnky k odevom, vrátane okuliarov. Najväčšie svetové hviezdy radi obliekajú na seba veci s logom značky. Firma Dolce&Gabbana, skrátene D&G, vyrába okuliare a všetky ostatné produkty s využitím najnovších technológií. Sú vysokej kvality a spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Navyše, odevy a doplnky Dolce&Gabbana sú symbolom luxusu, krásy a prelomenia konvencií panujúcich vo svete módy. Výrazným znakom rámov Dolce&Gabbana je kombinácia klasických, vždy módných línií s originálnym, inde nevideným dizajnom a modernými akcentmi.

Okuliare Dolce&Gabbana - slnečné Taliansko na dosah ruky

Slávna firma Dolce&Gabbana už desaťročia diktuje trendy na európskych trhoch módy. Domovinou prestížnych projektov sú Taliansko a vplyv tohto krásneho kraja je viditeľný na každom kuse rámov vytvorených luxusnou značkou. Elegancia, šik a trocha nonšalancie sú charakteristické črty okuliarov Dolce&Gabbana. Tanto ženy ako muži s radosťou si nasadia doplnky, ktoré sú synonymom krásy a efektívne lámu konvencie panujúce vo svete módy. Kombinácia klasických línií, originálneho dizajnu a moderných akcentov je receptom na úspech podľa návrhárov značky Dolce&Gabbana.

Okuliare od slávneho módneho domu sú vynikajúcim oživením minimalistických štylizácií. Rafinovaný dizajn modelov korekčných a slnečných nadväzuje na klasické úspechy talianskej tradície a zapáči sa aj najnáročnejším zákazníkom. Rámiky Dolce&Gabbana boli ocenené najväčšími svetovými hviezdami, ktoré ich radi obliekajú do svojich dychberúcich kreácií.

Moderná sloboda podľa Dolce&Gabbana

Ako spojiť rafinovanú eleganciu a stredomorskú ľahkosť v jednom ráme? To je ťažká úloha, ktorej sú schopní čeliť len výnimoční návrhári značky Dolce&Gabbana. Materiály najvyššej kvality a nenáročný dizajn tvoria moderný duet, ktorý prináša do sveta módy čerstvý vietor. Hoci talianske rámy sú bezpochyby luxusným doplnkom, nemožno im uprieť univerzálnosť a smerovanie v duchu doby, ktorý mieri k jednoduchosti a minimalizmu.

Moderné rámy značky Dolce&Gabbana boli vytvorené s myšlienkou na ľudí, ktorí chcú zažiariť v spoločnosti a zároveň plánujú vynikať pri plnení každodenných povinností. V projektoch tejto značky je márne hľadať nepraktické zdobenie - Taliani na prvom mieste kládú dôraz na pohodlie používania, preto luxusné okuliare prekvapujú detailmi a formou, ktorá sa osvedčí ako na každodenné nosenie, tak pri dôležitých príležitostiach.

Rámy Dolce&Gabbana pre ženy a mužov, ktorí sa vyznajú v móde

Elegantná značka sa snaží vyhovieť očakávaniam aj tých najnáročnejších žien a mužov, preto v jej sortimente možno nájsť mnoho neštandardných tvarov rámov. Unikátne projekty prekvapujú rôznorodosťou farieb a vzorov. Oplatí sa bližšie pozrieť na korekčné okuliare v oversize verzii, ktoré jasne nadväzujú na vintage štýl, avšak vďaka použitiu výberových, zlatých ušníc sa stávajú súčasnou variáciou na tému módy z minulých rokov.

Odvažné ženy radi siahnu po jednom z kultových modelov Dolce&Gabbana v tvare mačacieho oka. Zvodné rámy v korekčnej a slnečnej verzii môžu byť tónované alebo dravé - všetko závisí od preferencií ich budúcej majiteľky. Jedným z najzaujímavejších projektov talianskej značky sú rámy s leopardím vzorom, ktorý sa spája s divočinou, tajomstvom a sledovaním vlastnej cesty.

Komu sa budú páčiť rámy Dolce&Gabbana?

Luxusné okuliare si obzvlášť obľúbia ľudia, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu spracovania a hľadajú rámy, ktoré sa hodia k rôznym štýlom. Projekty od Dolce&Gabbana potešia milovníkov jednoduchosti - oválne alebo obdĺžnikové modely v čiernej a tmavomodrej farbe sa hodia do každej situácie a nikdy nevyjdú z módy.

Rámy vytvorené talianskou značkou získali tisíce fanúšikov po celom svete - vkusné korekčné okuliare so zlatými rámami sú nadčasovou ponukou, po ktorej radi siahajú ako ženy, tak aj muži. Dolce&Gabbana uspokojí potreby ľudí, ktorí chcú zdôrazniť svoj unikátny štýl a zároveň nadväzovať na klasiku, ktorá je vždy vítaná v kruhoch milovníkov módy a prestíže.