Okuliare Max&Joe

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 126

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 126

Page
na stránku

Dioptrické okuliare Max&Joe

Hľadáte okuliare s klasickým dizajnom, ktorý sa dokonale hodí k akémukoľvek vášmu oblečeniu a životnej situácii? Spoznajte okuliare Max&Joe – v tlmenejších, tmavých farbách a klasických tvaroch, vhodných pre dámy aj pánov.

Ide o pomerne masívne rámy, ktoré sa skvele držia na tvári a dodávajú jej výraznosť. Ladia s každou farbou pleti, očí a vlasov a podľa toho, ktorý presný tvar si vyberiete – lebo v ponuke Max&Joe ich je niekoľko – prispôsobíte rámy každej tvári: okrúhlej, oválnej, štvorcovej, obdĺžnikovej a v tvare srdca. Vyrobené z ľahkého a odolného plastu spĺňajú očakávania väčšiny používateľov a pri správnom používaní slúžia rokmi. Navyše sa nestarajú; každý rok sa hodia do existujúcej módy – to je vďaka nadčasovému dizajnu.

Okuliare Max&Joe nešokujú a nekričia. Sú to rámy, ktoré spolupracujú s celým vašim imidžom, a nie vystupujú nad neho. Preto ak preferujete jemné doplnky a necítite silnú potrebu vyniknúť, alebo naopak – chcete vyzerať upravený, ale skromne, okuliare Max&Joe sú pre vás to pravé!

Okuliare Max&Joe v živých farbách a nezvyčajných tvaroch

Tvorcovia značky Max&Joe chcú ponúknuť krásne rámy aj tým osobám, ktoré v okuliaroch vidia samostatný, výrazný doplnok. Preto vytvorili modely aj v živých farbách a menej zrejmých tvaroch. Medzi nimi nájdete nielen čierne rámy, ale aj tie v fľaškovej zeleni, ako kombinácia hnedé a béžovej, v púdrovom ružovom a žltej farbe. Pričom nie vždy ide o jednofarebné rámy. Často kombinujú niekoľko farieb na princípe ombre alebo zebry.

Čo sa týka tvaru, v katalógu Max&Joe dominujú klasické, obdĺžnikové rámy. Tvorcovia si však vyhradili miesto aj pre "mačacie oči", aviator rámy, okrúhle a geometrické, vrátane tých s ostrými hranami, ktoré môžu využívať dámy aj páni. Niektoré modely majú dokonca masívny mostík v hornej časti – tie sú však kvôli veľkej veľkosti hlavne určené pre mužov.

Atraktívne ceny, veľký výber a rýchle dodanie

V našom obchode sme pre vás pripravili veľký výber korekčných okuliarov Max&Joe za atraktívne ceny, ktoré sa stávajú ešte atraktívnejšími vďaka častým akciám. S takými štýlovými rámami – udržiavanými v klasickom, nadčasovom štýle – budete vždy vyzerať dobre a zároveň vidieť jasne vďaka aplikovanej korekcii, prispôsobenej potrebám vášho zraku. Iba u nás nájdete toľko unikátnych modelov okuliarov Max&Joe.