Dámske slnečné okuliare mačacie

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 336

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 336

Page
na stránku

Slnečné okuliare mačacie oči

Na slnečné dni je určite vhodné vybaviť sa kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré ochránia naše oči pred škodlivým slnečným žiarením. V tomto prípade sa oplatí vybrať okuliare z overených zdrojov a radšej nevybavovať sa takýmto doplnkom na trhu alebo v pochybných obchodoch. Kúpou takýmto spôsobom nemáme prakticky žiadnu istotu, či okuliare skutočne chránia pred slnkom a či sú pre nás úplne bezpečné. Pri nákupe slnečných okuliarov je potrebné venovať pozornosť typu filtra a farbe šošoviek. Na trhu sú najpopulárnejšie okuliare so šošovkami hnedých a čiernych - je dobré vedieť, že čím tmavšia je šošovka, tým viac svetla prepúšťa, takže svetlé šošovky budú ideálnou voľbou pri menej intenzívnom svetle, a tmavé pri intenzívnejšom. Ak sa potýkate s precitlivenosťou očí, oplatí sa zaobstarať okuliare s hnedou šošovkou - dodáva ostrosť, spôsobuje, že oči sa tak rýchlo neunavia a obraz je jasnejší a kontrastnejší.

Slnečné okuliare kocie oči - čím sa vyznačujú a komu budú sedieť?

Pri výbere slnečných okuliarov, okrem praktických hľadísk uvedených vyššie, je dobré zvážiť aj to, aké okuliare nám najlepšie sadnú podľa tvaru tváre. Ak máme oválnu alebo okrúhlu tvár, skvelou voľbou budú pre nás okuliare v tvare kocích očí - pekne zoštíhlia tvár, zdôraznia líca a opticky zväčšia oči - je to skvelá možnosť pre osoby, ktorým záleží práve na takomto ďalšom efekte okuliarov. Kocie oči sú tvarom rámov, ktorý je už dlhší čas v móde. Vyberajúc ho, môžeme mať istotu, že nám zabezpečí skvelý vzhľad prispôsobujúci sa takmer každej našej štylizácii, či už formálnej, alebo takej uvoľnenejšej a voľnejšej. Okuliare kocie oči dostupné na pultoch nášho obchodu sú vyrobené z najlepších materiálov a dostupné v mnohých krásnych vzoroch a farbách.

Zabezpečte si nezabudnuteľný a originálny vzhľad so slnečnými okuliarmi v tvare kocích očí

Okuliare kocie oči sú od 50. rokov cenene mnohými používateľmi a tešia sa značnej popularite prakticky na celom svete. V sortimente nášho obchodu nájdete okuliare kocie oči od uznávaných značiek a výrobcov z celého sveta - Loretto, Moretti, Michael Kors alebo Versace - to sú len príklady najpopulárnejších značiek, ktoré ponúkajú takéto šošovky. Zabezpečte si úžasný vzhľad a vyzerajte módnym a štýlovo rozhodnutím sa pre slnečné okuliare od Marie Bocquel, Polaroid alebo Vogue - tieto značky sú z dobrého dôvodu známe a cenene na celom svete a majú kruh verných zákazníkov, ktorý sa už mnoho rokov neustále rozrastá. Kombináciou módnych kocích očí a rámov od najlepších výrobcov si zabezpečíte originálny a výnimočný vzhľad, ako aj komfort a spokojnosť na najvyššej úrovni.

Pozrite sa na ďalšie okuliare mačacie oči: