PRIPRAVTE SA NA LETO!

Slnečné okuliare až o 40% lacnejšie
VOJDITE

Buďte bystrí

Doprava zadarmo na celý rok
VOJDITE

Pánske slnečné okuliare okrúhle

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 152

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 152

Page
na stránku

Slnečné okuliare okrúhle pre mužov

Okrúhle slnečné okuliare patria do elitnej skupiny nadčasových klasík. Hoci muži po ne siahajú niečo menej často než po obdĺžnikových alebo oválnych rámoch, takzvané lenonky majú pokaždé početné zástupy priaznivcov. Tento model sa len na prvý pohľad zdá skromný a jednoduchý - okrúhle slnečné okuliare pre mužov sú mimoriadne originálnym doplnkom, vďaka ktorému si môžete znovu vytvoriť svoj obraz.

Okrúhle slnečné okuliare - doplnok v unikátnom štýle

Slnečné okuliare s okrúhlymi sklami sú najlepším spoločníkom mužskej každodennosti. Moderné a praktické rámy ochránia váš zrak pred oslepujúcimi lúčmi a tiež zakamuflujú známky nespavosti. Tento malý doplnok dodáva sebavedomie a zdôrazňuje váš jedinečný štýl. Klasický tvar okrúhlych slnečných okuliarov umožňuje ľahko prispôsobiť doplnok ako štylizácii, tak aj typu krásy. Lenonky sú dokonalým doplnením outfitu pozostávajúceho z košele alebo polokošele, ale nič nebráni tomu, aby ste ich nosili aj s pohodlnými teplákovými súpravami. Neviete, či tento typ rámov bude dobre ladiť s tvarom vašej tváre? Máme dobrú správu - okrúhle slnečné okuliare takmer vždy vytvárajú perfektnú kombináciu s výraznou mužskou krásou.

Stavte na trvanlivé a bezpečné okrúhle rámy

Slnečné okuliare s okrúhlou rámovou konštrukciou majú UV filtre a príslušné certifikáty. Vďaka tomu máte istotu, že zakúpený model vás účinne ochráni pred nebezpečným ultrafialovým žiarením. V takýchto rámoch sa môžete cítiť bezpečne a konečne sa uvoľniť. Kultové okrúhle sklá sa dokonale hodia do letnej atmosféry dobrej zábavy. V takýchto okuliaroch sa nemusíte obávať, že by niečo išlo nie podľa plánu - okrúhle rámy z našej ponuky boli vyrobené z materiálov vysokej kvality. Trvanlivý rám vydrží v extrémnych podmienkach a zostane nepoškodený, aj keby vám okuliare náhodou vypadli z rúk.

Pozrite sa na ďalšie okuliare okrúhle: