PRIPRAVTE SA NA LETO!

Slnečné okuliare až o 40% lacnejšie
VOJDITE

Buďte bystrí

Doprava zadarmo na celý rok
VOJDITE

Pánske slnečné okuliare Wayfarer

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

27 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

27 položiek

na stránku

Slnečné okuliare Ray-Ban pre mužov

Slnečné okuliare Wayfarer sú skutočným letným hitom! Štýlový a nadčasový doplnok už dávno dobyl srdcia mužov a dodnes je považovaný za jedno z najuniverzálnejších príslušenstiev na teplé letné dni. Vedeli ste, že tieto kultové rámy sa mimoriadne ľahko prispôsobujú tvaru tváre? Doplnok v trochu nonšalantnom štýle je skvelým doplnením voľných, pohodlných štýlov a dokonale spolupracuje s elegantnými outfitmi.

Slnečné okuliare Wayfarer sú letným doplnkom sebavedomého muža

Hrdí majitelia slnečných okuliarov Wayfarer jednomyseľne potvrdzujú, že ide o jedno z najpohodlnejších príslušenstiev, ktoré doteraz používali. Ich univerzálny tvar sa prispôsobuje tvári tak, aby jeho používateľ necítil diskomfort v oblasti nosa alebo spánkov. Okuliare Wayfarer poskytujú široký uhol videnia, neskĺzavajú ani netlačia na hlavu. Ich premyslená konštrukcia je odolná voči pádom, takže sa nemusíte obávať, že vaše nové okuliare sa stanú nepoužiteľnými po náhodnom zrážke so zemou. Slnečné okuliare Wayfarer predstavujú fenomenálne doplnenie letnej štylizácie - modely v tomto tvare sa spájajú s uvoľnenosťou a bezstarostnosťou, ktorá ideálne vystihuje atmosféru horúcich letných dní.

Pánske slnečné okuliare Wayfarer sú dostupné v rôznych farebných verziách. Páni, ktorí siahajú po klasických doplnkoch, určite si obľúbia stlmene, čierne ponuky. Minimalistické modely sú veľmi dobrým výberom, pretože takéto rámy sa hodia nielen k voľným štylizáciám - rovnako dobre vyniknú v spoločnosti bielej košele alebo obleku. Charakteristický tvar okuliarov Wayfarer sa neodmysliteľne spája s intenzívnymi farbami - v lete sa oplatí siahnuť po slnečných okuliaroch vybavených modrými, červenými alebo oranžovými rámikmi. Taký doplnok určite vyvolá rozruch medzi známymi!

Pozrite sa na ďalšie okuliare Wayfarer: