Kontaktné šošovky a roztoky Alcon

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 39

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 39

Page
na stránku

Kontaktné šošovky a roztoky na šošovky Alcon

Firma Alcon je dobre známa všetkým užívateľom kontaktných šošoviek, pretože vyrába multifunkčné ošetrujúce roztoky, ktoré umožňujú komplexnú starostlivosť ako o šošovky tak aj o oči zákazníka.

Opis firmy

Firma Alcon je vlastníkom svetovo uznávanej značky OPTI-FREE, ich ponuka obsahuje celú radu roztokov pre šošovky. Firma bola založená v roku 1945 a jej zakladateľmi boli lekárnici - Robert Alexander a William Conner. Prvá, malá lekáreň Alcon bola zriadenia vo Fort Worth v Texase, USA. Poslaním firmy Alcon je neustála, usilovná práca nad udržaním, navrátením a zlepšením kvality zraku ľudí po celom svete. Alcon má vedúce postavenie v oblasti výroby produktov pre starostlivosť o kontaktné šošovky. Firma zamestnáva viac ako 23 tisíc zamestnancov, čím vytvorila celosvetový tím talentovaných a špecializovaných zamestnancov. V ponuke firmy Alcon nájdete širokú škálu výrobkov orientovaných na starostlivosť o oči, liečivá atď. Alcon poskytuje komplexnú starostlivosť o oči a významne sa podieľa na oftalmologických výskumoch ako aj na vlastnom výskume. Produkty firmy Alcon sú predávané vo viac ako v 180 krajinách. Sú to umelé slzy a roztoky na šošovky.

Najpopulárnejšie produkty

Medzi najobľúbenejšie produkty značky Alcon patria:

Kontaktné šošovky AIR OPTIX:
 • Air Optix Aqua - Alcon šošovky s unikátnym systémom prísunu kyslíka, ktorý zaisťuje aby šošovka dýchala. Hydrogélový materiál, z ktoré boli vyrobené im zabezpečuje vysokú hydratáciu. Sú určené na denné nosenie, s možnosťou občasného spánku v nich, šesť nocí za mesiac.
 • Air Optix Night&Day Aqua - priedušné mesačné kontinuálne kontaktné šošovky, prepúšťajú až 6 - krát viac kyslíka než iné šošovky.
 • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - Alcon šošovky určené pre osoby s astigmatizmom, určené na nosenie cez deň, s možnosťou spania v nich až 6x za mesiac. Sú to šošovky, ktoré prepúšťajú až 7x viac kyslíka než iné hydrogélové tórické šošovky.
Kontaktné šošovky DAILIES:
 • Dailies AquaComfort Plus - dokonale hydratované kontaktné šošovky, ktoré zabezpečujú pocit sviežosti pri každom žmurknutí.
 • Dailies AquaComfort Plus Multifocal - určené pre ľudí so stareckým videním (presbyopiou), zlepšujú videnie na blízko, pričom sa nezhoršuje videnie do diaľky.
 • Dailies AquaComfort Plus Toric - poskytujú vynikajúci komfort pri nosení bez rizika akejkoľvek infekcie, sú určené pre pacientov s astigmatizmom. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu na šošovky, ktorý je tenký a poskytuje vysoký stupeň hydratácie.
 • Dailies Total 1 - jednoduché v používaní, sú to šošovky každodennej výmeny, ktoré uľahčujú aplikáciu začiatočníkom. Optimálne hydratujú oči, bez toho aby došlo k podráždeniu.
Kontaktné šošovky FRESHLOOK:
 • Freshlook ColorBlends - šošovky, prostredníctvom ktorých môžete napodobniť prirodzenú farbu dúhovky.

Roztoky na šošovky a očné kvapky:

 • AOSEPT PLUS - ošetrujúci roztok na mäkké kontaktné šošovky určené pre ľudí s alergiou.
 • Opti-Free Express - je multifunkčný roztok Alcon, s dezinfekčnými vlastnosťami. To umožňuje komplexnú starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky. Odstraňuje bielkovinové usadeniny, ktoré sa hromadia na povrchu šošovky a ničí mikroorganizmy škodlivé pre oči.
 • Opti-Free Replenish - multifunkčný, dezinfekčný a ošetrujúci roztok Alcon, určený pre všetky druhy kontaktných šošoviek. Technológia výroby roztoku je založená na TearGlyde, čo je patentovaný regeneračný systém, ktorý umožňuje regeneráciu a udržanie primeranej úrovne hydratácie na povrchu šošovky. Navyše roztok účinne odstraňuje z kontaktných šošoviek bielkovinové usadeniny a choroboplodne zárodky.

Profil firmy

Už viac ako 65 rokov svojej existencie sa spoločnosť Alcon zameriava pomôcť ľuďom na celom svete zlepšiť ich videnie. Neustále spoznáva svojich zákazníkov a ich požiadavky, čo jej umožňuje lepšie prispôsobenie svojich služieb a vlastností produktov podľa požiadaviek zákazníkov. Zámerom firmy Alcon je poskytovať inovatívne produkty, ktoré zlepšujú kvalitu života a pomáhajú ľuďom získať dokonalý zrak. Spolupracuje s profesionálnymi oftalmológmi po celom svete. Všetky jej obchodné činnosti sú v súlade s najvyššími etickými a právnymi normami, a spoločnosť sa zaväzuje neustále zlepšovať kvalitu svojich produktov.