Air Optix Colors 2 šošovky - dioptrické

počet prvkov v balení:

2 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

2 kusov

Naša cena:

21,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Air Optix® Colors sú mäkké farebné kontaktné šošovky vyrábané firmou Alcon.

 
Prirodzený farebný efekt - je to spôsobené zapuzdrením farby do silikón-hydrogélového materiálu, ktorý tvorí šošovku, a netlačením farby len na jej povrch.
Veľa farieb na výber - intenzívna modrá, pivová hnedá alebo možno sladká medová? Na výber máte až z 12 farebných prevedení šošoviek, takže si určite vyberiete ten, o ktorom už dlho snívate.
Efektívna korekcia zraku - napriek svojim jedinečným estetickým hodnotám sú šošovky účinnou zbraňou aj v boji proti chybám zraku, a to ako krátkozrakého, tak aj ďalekozrakého.
Veľmi vysoká priepustnosť kyslíka - to je spôsobené materiálom Lotrafilcon B, z ktorého je každá šošovka vyrobená. Tento prvok poskytuje rohovke neustály prístup k vzduchu, vďaka čomu sú oči ešte zdravšie a menej náchylné na podráždenie.
Malé balenie s 2 kusmi šošoviek - ideálne na vyskúšanie danej farby, bez zbytočného plytvania šošovkami a tým pádom aj peniazmi.
Odolnosť voči znečisteniu - Air Optix Colors
Odolnosť voči znečisteniu - šošovky zostávajú stále čisté, a to vďaka mimoriadnej odolnosti ako voči vonkajšiemu znečisteniu, tak aj proti proteínovým usadeninám, ktoré vznikajú pri sekrécii sĺz.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Colors:

 

Sú to mäkké kontaktné silikón - hydrogélové sférické šošovky vyrobené z materiálu Lotrafilcon B. Sú vyrobené pre užívateľov s krátkozrakosťou. Dostupné sú aj ako šošovky nedioptrické, môžu sa teda používať len pre zmenu farby očí. Kontaktné šošovky Air Optix® Colors charakterizuje vysoké percento priepustnosti kyslíka (Dk/t=138), vďaka tomu je rohovka ideálne okysličená a oči nie sú náchylné k podráždeniu a začervenaniu.

Air Optix® Colors sú kontaktné šošovky, na ktorých sa veľmi neusadzujú bielkovinové usadeniny. To je dosiahnuté použitím trvalé modifikácie unikátnej technológie plazmy, čo má za následok vysoký komfort šošoviek.

 

Čo robí Air Optix® Colors jedinečnými?

 

Farba v týchto kontaktných šošovkách je vďaka silikón - hydrogélovému materiálu, ktorý je nie len na povrchu a to spôsobí, že farebný efekt získaný po vložení kontaktnej šošovky je veľmi prirodzený.

 

Air Optix® Colors sú k dispozícii v nasledujúcich farbách:

  • Honey - medové kontaktné šošovky,
  • Pure Hazel - pivné kontaktné šošovky,
  • Sterling Gray - modrošedé kontaktné šošovky,
  • Green - zelené kontaktné šošovky,
  • Gray - sivé kontaktné šošovky,
  • Brilliant Blue - brilantne modré kontaktné šošovky,
  • Brown - hnedé kontaktné šošovky,
  • Blue - modré kontaktné šošovky,
  • Gemstone Green - tmavozelené kontaktné šošovky.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky Air Optix® Colors určené?

 

Tieto mesačné kontaktné šošovky sú určené pre osoby, ktoré chcú zmeniť svoju pôvodnú farbu očí. Môžu ich nosiť osoby, ktoré šošovky používajú len pre zmenu farby očí, ale aj osoby s krátkozrakosťou.

 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Colors:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Farba Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, True Sapphire, Turquoise
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
 

K dispozici také v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení2 kusov
FarbaAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix Colors 2 šošovky - dioptrické
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky Air Optix® Colors 2 kusy?

Kontaktné šošovky Air Optix® Colors, 2 kusy, si môžete vybrať sami, na základe informácií o dioptriách, zakrivení a priemere šošovky. Avšak odporúča sa konzultácia s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim individuálnym potrebám zraku. V balení sú dve šošovky, čo postačuje na jeden mesiac používania.

Sú kontaktné šošovky Air Optix® Colors bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Air Optix® Colors sú bezpečné na používanie, pretože boli navrhnuté a vyrobené renomovanou značkou Air Optix® a výrobcom Alcon. Správne používanie podľa odporúčaní optometristu minimalizuje riziko zdravotných komplikácií.

Na aké očné vady sú určené kontaktné šošovky Air Optix® Colors?

Kontaktné šošovky Air Optix® Colors sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, rovnako ako ich klasické varianty. Ich dodatočnou vlastnosťou je však možnosť meniť farbu očí, čo ich robí ideálnymi pre tých, ktorí chcú experimentovať s vzhľadom.

Ako nasadiť kontaktné šošovky Air Optix® Colors?

Pred nasadením kontaktných šošoviek Air Optix® Colors si vždy dôkladne umyte a osušte ruky. Potom, použitím techniky odporúčanej optometristom, jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a otvorte viečka. Po umiestnení šošovky na oko jemne žmurknite, aby ste ju umiestnili na správne miesto.

Ako odstrániť kontaktné šošovky Air Optix® Colors?

Na odstránenie kontaktných šošoviek Air Optix® Colors si vždy musíte mať čisté a suché ruky. Potom jemne potiahnite dolným viečkom ukazovákom a použite palce druhej ruky na posunutie šošovky na bielkovinu oka. Potom jemne uchopte šošovku dvoma prstami a jemne ju vyberte. Po odobratí šošovky ju umiestnite do vhodného kontajnera s roztokom na skladovanie.