Roztoky na šošovky a kvapky Clean Active

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

5 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

5 položiek

na stránku

Roztoky na kontaktné šošovky a kvapky do očí Clean Active

Denná starostlivosť o kontaktné šošovky je nesmierne dôležitá. Len správne vyčistené a zvlhčené šošovky zaručujú plný komfort používania a zdravé oči. Preto je potrebné šošovky správne skladovať v špeciálne určenom kontajneri. Nevyhnutný bude tiež dobrý roztok pre šošovky, jehož nákup je potrebné dôkladne zvážiť.

Pri výbere roztoku pre šošovky sa počíta nielen s tým, aby bol prispôsobený potrebám, ale aj s jeho zložením. To rozhoduje o tom, pre aký typ šošoviek sa daný produkt hodí. Na trhu je v súčasnosti dostupných veľa produktov s rôznymi vlastnosťami, napr. čistiace roztoky, výplachové roztoky, dezinfekčné roztoky. Najdôležitejšie je siahnuť po výrobkoch overených výrobcov, lebo len také roztoky zabezpečia bezpečnosť používania. Jedným z najradšej kupovaných roztokov pre šošovky je bezpochyby roztok Clean Active. Čo je dobré vedieť o ňom?

Popis roztoku pre šošovky Clean Active

Roztok Clean Active je moderný produkt určený pre efektívne čistenie šošoviek pre najnáročnejších klientov. Je dostupný v dvoch verziách: Premium a Aqua Plus. Čím sa tieto výrobky vyznačujú?

Roztok Clean Active Premium je určený pre všetky typy kontaktných šošoviek. Obsahuje v sebe poloksamer, ktorý slúži pre efektívne rozpúšťanie mastných usadenín nachádzajúcich sa na šošovke, ako aj hyaluronát sodný, ktorý nielenže má vlastnosti zvlhčujúce, ale tiež chráni oči pred rôznymi druhmi poškodení. Okrem toho hyaluronát sodný podporuje hojenie rán a pôsobí protizápalovo. Ďalšie zložky roztoku sú chlorid sodný, kyselina boritá, tetraboran sodný, citrát sodný, disodný EDTA 0,02%, polyhexamethylén biguanid 0,0001% a prečistená voda.

Roztok Clean Active Aqua Plus je najlepšia voľba pre starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky. Bez problémov si poradí so všetkými bielkovinovými usadeninami a inými nečistotami. Pôsobí tiež dezinfekčne a zvlhčujúco. Má až 8 aktívnych zložiek, ktoré zabezpečia, že nosenie šošoviek bude nielen pohodlné, ale aj bezpečné pre zdravie. Medzi týmito prvkami stojí za zmienku napríklad HPMC, teda hypromelóza, a D-sorbitol, ktoré ovplyvňujú efektívne zvlhčenie oka, a to zase vedie k vysokej pohodlnosti používania kontaktných šošoviek. Výhodou roztoku Clean Active Aqua Plus je jeho bleskové pôsobenie - na vyčistenie šošovky stačí ponoriť ju do roztoku len na niekoľko minút.

Pre koho je roztok pre šošovky Clean Active?

Produkty Clean Active sú cenené a overené roztoky na čistenie šošoviek. Obsahujú len zložky bezpečné pre zdravie, môžu sa pochváliť tiež mnohými udelenými certifikátmi. Roztok Clean Active uspokojí každého zákazníka, bez ohľadu na druh kontaktných šošoviek, ktoré vlastní.

A čo očné kvapky Clean Active Premium Drops?

Okrem prostriedkov na starostlivosť o kontaktné šošovky sú v našej ponuke dostupné aj očné kvapky zo série Premium známe ako Clean Active Premium Drops. Obsahujú hyaluronát sodný a zabezpečujú stabilitu slzného filmu s udržaním hydratácie na vysokej úrovni.

Značkové produkty Clean Active

Tekutiny na ošetrovanie a kvapky do očí Clean Active, ktoré sú v ponuke obchodu Kontakto.sk, predstavujú značkové produkty najvyššej kvality, vytvorené na základe najnovších technologických riešení.