Dámske dioptrické okuliare pilotky

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 39

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 39

Page
na stránku

Korekčné okuliare Aviator pre ženy

Klasické pilotky sa spájajú predovšetkým s kultovými slnečnými okuliarmi nosiacimi hviezdy akčných filmov. Pred rokmi predstavovali synonymum mužnosti a odvahy, ale už nejaký čas ich môžeme obdivovať v úplne inom vydaní. Kultové pilotky prenikli tiež do ženskej módy. Oplatí sa venovať osobitnú pozornosť pilotkám v korekčnej verzii - je to nezvyčajná, charakteristická ponuka, ktorá nádherne vyzdvihuje prirodzenú krásu žien v každom veku.

Korekčné okuliare pilotky pre štýlové ženy

Korekčné okuliare Aviator sa stali ikonickým modelom rámov, ktorý zaujíma dôležité miesto v praktickej móde. Odkiaľ pramení ich obrovská popularita? Tajomstvo pilotiek tkvie v ich klasickom tvare, ktorý sa vymyká zo zvyčajných, geometrických ponúk. Jemne zakrivené šošovky optimalizujú uhol videnia, čo robí používanie pilotkov mimoriadne pohodlným a praktickým. Ženy majú tento nadčasový model okuliarov radi kvôli ich jedinečnému dizajnu. Športový, a zároveň elegantný charakter rámov vytvára neobmedzené možnosti štylizácie. Kultový doplnok môže byť využitý ako prvok neformálnej štylizácie alebo súčasť vzhľadu v štýle smart casual.

Vyzerá každá žena dobre v pilotkách?

Korekčné okuliare Aviator sa hodia ženám s rôznym typom krásy, alebo tvaru tváre. Myslí sa, že najlepšie vyzerajú na dámach s oválnou, trojuholníkovou alebo obdĺžnikovou tvárou. Zaoblené rámy omladzujú, opticky vyhladzujú vrásky a robia, že vyzeráme odpočinuto a spokojne so životom. Môžu ženy s okrúhlou tvárou tiež nosiť okuliare pilotky? Samozrejme, ale v ich prípade je potrebné byť opatrnejší pri výbere správneho modelu. Pilotky sú obzvlášť odporúčané dievčatám a dospelým zákazníčkam, ktoré majú radi športový šmrnc a eleganciu s dávkou nonšalancie. Ich originálny tvar spôsobuje, že každý rozhovorový partner venuje osobitnú pozornosť našim očiam, preto majiteľka takýchto rámov sa cíti rešpektovaná a ocenená.

Pozrite sa na ďalšie okuliare pilotky: