Okuliare Woodys Barcelona

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

21 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

21 položiek

na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Woodys Barcelona

Woodys Barcelona je španielska značka okuliarov, ktorá vznikla z lásky k drevu. Založil ju Josep Dosta, viacnásobný majster Európy a vášnivý wakeskater (disciplína vodných športov). Sníval o vytvorenie okuliarov z rovnakého materiálu, z akého bol vyrobený jeho wakeboard = z vrstveného dreva, čo sa ukázalo ako skvelý nápad. Tým sa tiež vyriešil problém kontaktu vody s okuliarmi. Drevené okuliare čoskoro získali na popularite, čo dalo vzniknúť produkcii firmy Woodys Barcelona.

Vlastnosti okuliarov Woodys Barcelona

Firma Woodys Barcelona vyrába okuliare s mimoriadnym citom pre unikátnosť každého zákazníka a jeho potrieb. Kladie dôraz na kvalitné materiály a precíznu výrobu finálneho produktu - okuliarových rámov z dreva. Samozrejmé je, že si okuliare obľúbili predovšetkým prírodne zmýšľajúci ľudia. Ďalšou veľkou výhodou okuliarov tejto značky je, že drevo pochádza od certifikovaných dodávateľov.

Okuliare z kolekcie Woodys Barcelona sú vyrobené z niekoľkých druhov kvalitných materiálov. Dostupné modely sú vytvorené, okrem iného, ​​z ručne opracovaného bambusu alebo brezy a biologicky odbúrateľného acetátu talianskeho pôvodu.

V ponuke Woodys Barcelona sú dostupné ako dioptrické, tak slnečné okuliare. Okuliare tejto značky sú k dostatiu v obrovskej škále tvarov a farieb. Od klasických hranatých cez rámy typu "mačacie oči", až po masívne výrazné rámové oblúky so zrkadlovými slnečnými sklami.