Okuliare Olivier X

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 221

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 221

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Olivier X

Olivier X je značka vyznačujúca sa veľkou rozmanitosťou rámov, medzi ktorými nájdete ako klasické, tak aj odvážne modely. V rámov Olivier X sa jednoducho dobre ukázať. Chvíľu po nasadení cítite väčšiu sebadôveru, atraktivitu a povedomie o štýle, aký nemá nikto v okolí. Aj keď sa značka nerozhoduje pre označenie rámov výrazným logom, ich estetika je natoľko charakteristická, že hneď upúta pozornosť a ak sa niekto vyzná v téme, ihneď ich spozná.

Čím sa vyznačujú okuliare Olivier X?

Okuliare Olivier X - korekčné a slnečné - možno charakterizovať ako modernistické a minimalistické. Nie je v nich miesto pre agresivitu a ťažkopádnosť. Mimoriadne ľahké a perfektne vyvážené skvele ležia na nose, nevyvolávajúc žiadny nepríjemný tlak. Zároveň vyrobené z najlepších materiálov slúžia dlhú dobu, preukazujúc veľkú odolnosť voči akémukoľvek druhu poškodenia.

Pre koho sú okuliare Olivier X?

V našom obchode nájdete ako korekčné, tak aj slnečné okuliare Olivier X. Ideálne na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Modely sú veľmi rozmanité, a teda vhodné ako pre bežný štýl, tak na elegantné udalosti. Dámske, pánske a unisex. V mnohých farbách - od umiernených po odvážne a mladistvé - aj tvaroch - okrúhle, oválne, obdĺžnikové, "mačacie oči", ako aj v neštandardných, ktoré ťažko opísať jedným slovom; je ich jednoducho potrebné vidieť. Vyberať môžete aj medzi materiálmi (kove alebo plast) a typom rámov (hrubé a plné alebo klasická žilka?). V prípade slnečných okuliarov Olivier X prichádza navyše ešte rozmanitosť použitých šošoviek - kategórií filtrov a polarizácie.