Kontaktné šošovky FreshLook

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

2 položiek

na stránku

Farebné šošovky FreshLook

Majú Vaše oči nevýraznú farbu, máte bledomodrý odtieň očí, alebo máte hnedé oči, tak ako stovky ľudí dookola? Chcete zmeniť svoj imidž behom niekoľkých minút, bez akéhokoľvek zásahu chirurga? Môžete to dosiahnuť s použitím farebných kontaktných šošoviek. Takéto šošovky môžu nosiť osoby so zrakovým postihnutím aj tie osoby, ktoré vidia dokonale. V ponuke jedného z lídrov v oblasti kontaktných šošoviek, firmy Alcon, sú moderné, farebné kontaktné šošovky FreshLook.

Opis šošoviek FreshLook

Firma Alcon použila na výrobu šošoviek FreshLook, určených na korekciu zraku a zmenu farby alebo odtieňa očí, najnovšie materiály a oftalmologické technológie. Šošovky FreshLook sú vyrobené z rovnakého materiálu ako šošovky značky Dailies. Je vysoko hydratovaný a prirodzene priedušný. Pri výrobe šošoviek FreshLook sa využíva jedinečná technológia Lightstream, vďaka ktorej sú okraje šošoviek veľmi tenké a to zaručujú používateľom pohodlie pri nosení. FreshLook šošovky sú šošovky s dennou výmenou, ktoré dávajú očiam krásnu, prirodzenú farbu - modrú, zelenú, sivú a iné. Navyše počas nosenia šošoviek FreshLook, si môžete byť istí, že vaše oči zostanú zdravé.

Pre koho sú určené šošovky FreshLook?

Šošovky FreshLook od firmy Alcon sú odporúčané predovšetkým tým, ktorí chcú zmeniť alebo zvýrazniť prirodzenú farbu očí. Niektoré šošovky FreshLook dávajú úplne neprirodzenú neobvyklú farbu dúhovky a sú určené skôr na slávnostné príležitosti - svadby, karnevaly, silvestrovské plesy atď. Šošovky FreshLook zvýrazňujú prirodzenú farbu očí a hĺbku pohľadu, sú určené pre všetky vekové kategórie. Môžu sa používať v podstate každý deň. Farebné šošovky sú určené hlavne pre ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom vzhľade. Môžu ich nosiť aj osoby so zrakovým postihnutím, pretože tieto kontaktné šošovky okrem toho, že menia farbu dúhovky, korigujú tiež chyby zraku. Existuje tiež séria nedioptrických šošoviek FreshLook, určených pre osoby bez chýb zraku, ktoré chcú zmeniť vzhľad očí.

Produkty značky FreshLook

Šošovky FreshLook sú dostupné na trhu v rôznych typoch, ktoré sú určené pre rôzne cieľové skupiny:

  • Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black - obsahujú transluminenční vrstvu, ktorá dodáva očiam perleťový lesk a odráža svetlo. K tomu dopomáha technológie Lightstream. Tieto kontaktné šošovky majú extrémne tenké okraje, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie a komfort pri ich nosení.
  • Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown - si môžete vybrať ako dioptrické, tak i v nedioptrické variante. Dokonale prehĺbi, zväčší a rozžiari vaše oči a prirodzene podčiarknu vašu farbu očí. Tieto kontaktné šošovky si môžu zaobstarať ženy i muži a sú vhodné na príležitostné i každodenné nosenie.
  • FreshLook® ColorBlends - šošovky, prostredníctvom ktorých môžete napodobniť prirodzenú farbu dúhovky. Sú určené pre svetlé a tmavé oči.
  • FreshLook® Colors - kontaktné šošovky používané k úplnej zmene farby očí, sú určené pre osoby, ktoré sú krátkozraké, ďalekozraké alebo sú bez dioptrií. Osoby z poslednej skupiny by si mali zvoliť nedioptrické šošovky FreshLook Colors.
  • FreshLook® Dimensions - sú farbené šošovky, ktoré umožňujú zvýrazniť prirodzenú farbu očí, ale je ich možné použiť len v prípade, svetlých dúhoviek.
  • FreshLook® One Day - sú jednodňové farebné kontaktné šošovky. Ľahko sa aplikujú na oči a tiež vyberajú z očí. Jednoducho sa používajú, pretože nevyžadujú starostlivosť. Po jednom použití sa vyhadzujú a ráno sa aplikuje nový pár šošoviek. Šošovky FreshLook ONE DAY sú špeciálne určená pre tých, ktorí ešte nenosili kontaktné šošovky, alebo tiež chcú len čas od času zmeniť alebo zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí.