Pánske slnečné okuliare Polaroid

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 93

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 93

Page
na stránku

Slnečné okuliare Polaroid pre mužov

Klasické návrhy značky Polaroid oslovujú vysokou kvalitou spracovania, nadčasovým dizajnom a nadpriemernou odolnosťou. Modely vyrábané kultovým podnikom sú považované za jedny z najlepších slnečných okuliarov na svete - muži zostávajú tejto značke verní už mnoho rokov. Stačí raz nasadiť rámy Polaroid, aby ste si ich obľúbili navždy.

Slnečné okuliare Polaroid - návrhy najvyššej kvality pre štýlových mužov

Slnečné okuliare pre mužov Polaroid sú jednoduché a funkčné. Ich rámy sa vyrábajú z klasických, odolných materiálov, ako je plast a kov. Niekedy stačí držať sa minimalistických riešení, aby ste vytvorili charakteristický a kultový projekt. Značka Polaroid bola založená takmer pred 90 rokmi. Odvtedy bola vždy považovaná za firmu, ktorá kladie mimoriadny dôraz na inovácie a technológie - dnes tiež možno pozorovať, že návrhy tohto podniku obsahujú veľa pokročilých riešení, ktoré dokonale chránia naše oči. Vďaka úsiliu pracovníkov Polaroid máme dnes okuliare s polarizáciou, ktoré pomáhajú profesionálnym vodičom, fanúšikom zimných športov a všetkým, ktorí zle znášajú nadmernú expozíciu na slnko.

Polaroid - okuliare, ktoré účinne chránia oči pred UV žiarením

Väčšina slnečných okuliarov Polaroid je vybavená polarizáciou. Slávna značka je považovaná za priekopníka technológie, ktorá prispieva k eliminácii oslepujúcich odleskov, ktoré vznikajú na povrchoch odrážajúcich svetlo. Slnečné okuliare pre mužov Polaroid sú známe materiálmi najvyššej kvality a spoľahlivosťou. Kombinácia ochrany pred UV žiarením a pohodlia, ktoré poskytuje polarizácia, spôsobuje, že po tieto modely siaha každý pán, ktorý si cení pohodlie a bezpečnosť. Okuliare Polaroid sú tiež skvelým dizajnom, ktorý sa dokonale hodí do estetiky súčasného muža. Inovatívne projekty sa zameriavajú na jednoduchosť a kvalitné materiály. Nadčasový charakter značky spôsobuje, že kultové modely zostávajú v móde mnoho sezón.

Minimalistické slnečné okuliare Polaroid pre mužov

Značka Polaroid sa zameriava na výrobu jednoduchých a univerzálnych slnečných okuliarov najvyššej kvality. Znakom rozpoznávania tohto podniku sú modely s čiernymi rámkami a sklami v tom istom odtieni. Doplnky v štýle čierneho total looku vytvárajú aurú tajomstva a pridávajú atraktívnosť každému mužovi. Kultové, obdĺžnikové rámy nie sú jediným klasickým návrhom, ktorý nájdeme v kolekcii slávnej značky. Oplatí sa bližšie pozrieť na efektné pilotky alebo univerzálne modely vybavené modrými alebo zelenými šošovkami s UV filtrom. Tradičné tvary rámov sa hodia každému mužovi a striedma farebnosť sa dokonale kombinuje s akýmkoľvek oblečením.

Doplnky k okuliarom, ktoré prerušujú každodennú rutinu

Hľadáte jednoduché, a zároveň charakteristické slnečné okuliare? V bohatej kolekcii značky Polaroid nechýbajú návrhy s pazúrom! Ak máte radi intenzívne farby, určite sa vám budú páčiť rámy v odtieni intenzívnej oranžovej alebo hlbokého modra. Rámiky vo farbe slnečnej žltej sa skvele hodí na letné, teplé dni, a červená v kombinácii s gradálnymi šošovkami je najlepšou voľbou pre všetkých fanúšikov retro štýlu. Ťažko prejsť okolo mimoriadne efektných, oválnych slnečných okuliarov v čierno-oranžovom odtieni. Oplatí sa pridať do svojej kolekcie aj nadčasové modely so šylkretovou aplikáciou.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Polaroid: