Kontaktné šošovky Dailies

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

12 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

12 položiek

na stránku

Jednodňové šošovky Dailies

Uvedenie na trh jednodňových kontaktných šošoviek sa stalo naozajstnou revolúciou. jednodňové kontaktné šošovky v porovnaní s inými šošovkami nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Používatelia otvoria vzduchotesné puzdra so šošovkami, aplikujú ich do očí, nosia cely deň a následne ich po použití vyhodia do koša. Jednodňové kontaktné šošovky ponúkajú pohodlie a komfort v akejkoľvek situácii. Dokonca aj strata jednej šošovky nie je problém, pretože stačí otvoriť ďalšie puzdro a vybrať šošovku. Vo svojej ponuke má jednodňové jednorazové šošovky okrem iného uznávaná spoločnosti Alcon. Sú to šošovky značky Dailies.

Šošovky Dailies

Výrobca Alcon má dlhoročné skúsenosti v oftalmologickom priemysle. Na ich základe a tiež na základe potrieb klientov vyvinul nové kontaktné šošovky Focus Dailies. Šošovky Dailies poskytujú používateľom maximálne pohodlie a to vďaka unikátnej hydratačnej technológií s trojitým účinkom. Vďaka nej je oko regenerované každým žmurknutím. Používatelia šošoviek Dailies môžu počas dňa zabudnúť, že vôbec nosia šošovky. Veľkou výhodou šošoviek Dailies je, že nevyžadujú používanie žiadnych ošetrujúcich roztokov. Stačí si jednoucho každý deň aplikovať novú, čistú, sterilnú šošovku. Na šošovkách Dailies na rozdiel od kontaktných šošoviek predlženého nosenia, sa na povrchu nehromadí bielkovinová usadenina. Ľahko sa nasadzujú aj vyberajú z oka a okrem toho są zmenšuje riziko očných infekcií.

Pre koho sú určené kontaktné šošovky Dailies?

Šošovky Dailies sú určené pre každého, pre osoby ďalekozraké aj krátkozraké. Stačí len vybrať konkrétnu dioptriu. Šošovky Dailies sú vhodné pre ľudí, ktorí ešte len začínajú nosiť kontaktné šošovky. Ľahko sa aplikujú, čo je veľmi veľká výhoda pre začiatočníkov, a preto je to tá správna voľba pre nich. Šošovky Dailies nedráždia oči, a preto sú vhodné pre tých, ktorí majú veľmi citlivé oči alebo majú sklony k alergickým reakciám. Šošovky Dailies sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí nemôžu v mnohých situáciách nosiť bežné okuliare. Napríklad pri športe, po plastickej operácií alebo kozmetických zákrokoch. V ponuke šošoviek Dailies nájdeme tiež šošovky na špeciálne účely, pre osoby vyžadujúce korekciu presbyopie čiže stareckého videnia a tiež na astigmatizmus.

Najpopulárnejšie šošovky Dailies

Značka Dailies má v ponuke niekoľko rôznych typov produktov:

  • Dailies AquaComfort Plus - zaisťujú optimálnu hydratáciu a regenerujú oko s každým žmurknutím, na ich výrobu sa využíva unikátna technológia založená na systéme trojitej Hydratácie, ktorá zaručuje celodennú starostlivosť o zdravé oči.
  • Dailies AquaComfort Plus Multifocal - určené pre ľudí so stareckým videním (presbyopiou), zlepšujú videnie na blízko, pričom sa nezhoršuje videnie do diaľky.
  • Dailies AquaComfort Plus Toric - poskytujú vynikajúci komfort pri nosení bez rizika akejkoľvek infekcie, sú určené pre pacientov s astigmatizmom. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu na šošovky, ktorý je tenký a poskytuje vysoký stupeň hydratácie.
  • DAILIES TOTAL 1® - jednoduché v používaní, sú to šošovky každodennej výmeny, ktoré uľahčujú aplikáciu začiatočníkom. Optimálne hydratujú oči, bez toho aby došlo k podráždeniu.
  • Dailies Total 1® Multifocal - sú multifokálne a pre ich nositeľa predstavujú najjednoduchší a tiež najzdravší spôsob nosenia šošoviek. Naviac u jednodenných šošoviek nepotrebujete žiadne doplnkové príslušenstvo.