Dailies Total 1® Multifocal 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

32,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú najnovší typ multifokálnych kontaktných šošoviek určených pre denné výmenu, ktoré sú dostupné v ponuke jedného z najväčších producentov kontaktných šošoviek na svete, firmy Alcon® Vision Care.

 
Pre ľudí s presbyopiou - šošovky boli vytvorené pre ľudí, ktorí bojujú s presbyopiou. Zaručujú veľmi dobrú viditeľnosť predmetov z akejkoľvek vzdialenosti.
Technológia SmarTears - šošovky sú vďaka jej použitiu mimoriadne blízke prirodzenej štruktúre a zloženiu ľudského oka, čo sa premieta do ešte lepšieho priliehania okuliarov k očným bulvám a tým aj vyššieho komfortu používania.
Vysoká miera hydratácie - odstraňuje problém suchých očí a nepekného a nebezpečného podráždenia. Aj po niekoľkých hodinách po aplikácii sú šošovky vlhké a oko je oddýchnuté.
Tónovanie, ktoré uľahčuje aplikáciu - svetlomodrá farba, viditeľná len na jednej strane šošoviek, eliminuje problém nesprávnej inštalácie. Aplikácia šošoviek je jednoduchá a pohodlná – aj pre začínajúcich používateľov.
Denná výmena - Dailies Total 1 Multifocal
Denná výmena - šošovky nevyžadujú ďalšiu starostlivosť a zaručujú nový a čerstvý pár šošoviek každé ráno. Je to ideálna voľba pre ľudí, ktorí si cenia hygienu a vedú dynamický životný štýl.
30 kusov v balení - vystačí na cca 15 dní pravidelného používania, čo vám umožní vyskúšať si daný typ šošoviek bez zbytočného plytvania čo i len jedným párom alebo skombinovať špecifickú dioptriu šošoviek s inou a vytvoriť tak ideálny set pre danú vadu zraku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal:

 

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú prvé a jediné jednodňové kontaktné šošovky s vysokým stupňom hydratácie, ktoré sú odporúčané predovšetkým osobám trpiacim presbyopiou. Sú vyrobené z unikátneho materiálu Delefilcon A, ktorý docieli vysoký stupeň hydratácie. To znamená, že vo vnútri šošovky je 33% vody, na jej povrchu až 80%, na najkrajnejších častiach šošovky môže dosiahnuť aj 100%, čo zaručuje vysoký komfort nosenia kontaktných šošoviek po celý deň.

Dailies Total 1® Multifocal obsahujú technológiu SmarTears, ktorá obsahuje fosfatidylocholin - prirodzenú súčasť sĺz. Vďaka tejto technológii sú šošovky schopné zmierniť príznaky syndrómu suchého oka aj u osôb, ktoré prekročili 40 rokov svojho veku. Navyše, konštrukcia PrecisionProfile, ktorá bola na ich výrobu použitá, zaručuje ostré videnie ako na diaľku, tak i na blízko.

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú bledo modro zafarbené technológiou - Visitint, ktorá uľahčuje ich nasadzovanie a manipuláciu s nimi.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal?

 

Dailies Total 1® Multifocal sú kontaktné šošovky vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou. Navyše sa tiež odporúčajú na užívanie osobám, ktoré:

  • chcú nosiť kontaktné šošovky aj po 50ke
  • nechcú nosiť dva typy korekčných okuliarov
  • trpia na suché oči
  • vedú veľmi aktívny život
  • uprednostňujú jednodňové kontaktné šošovky
 

Parametre kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.25), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Obsah vody 33 až >80%
Materiál Delefilcon A
Technológia PrecisionProfile, Lightstream®, SmarTears®
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies Total 1® Multifocal 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal 30 kusov?

Na výber kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal môžete využiť vlastné merania podľa parametrov produktu alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek, čo zabezpečuje pohodlnú dostupnosť po celý mesiac. Navyše, šošovky majú pokročilý gradient hydratácie, čo ich robí mimoriadne pohodlnými aj pri dlhodobom nosení.

Sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon a podliehajú prísnym testom kvality, čo zaručuje ich bezpečnosť pre zdravie očí.

Na akú vadu zraku sú Dailies Total 1® Multifocal?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú určené na korekciu zrakovej vady spojenej s presbyopiou, teda problémom videnia na rôzne vzdialenosti po 40. roku života. Vďaka ich progresívnej konštrukcii umožňujú ostré videnie na rôznych vzdialenostiach, ako zblízka, tak zďaleka.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal?

Pri nasadzovaní kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal sa odporúča dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom šošovku jemne umiestnite na končeky prstov ukazováka a prostredníka, skontrolujte, či nie je obrátená naruby. Po umiestnení šošovky na oko, jemne mrknite, aby sa dostala na správne miesto.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal?

Na vybratie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal si opäť umyte a vysušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko a šošovku ľahko posuňte na stranu. Po chytení šošovky palcom a ukazovákom ju môžete jemne vybrať z oka.