Pánske dioptrické okuliare Wayfarer

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

12 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

12 položiek

na stránku

Korekčné okuliare Wayfarer pre mužov

Okuliare Wayfarer boli vyvinuté legendárnou značkou Ray-Ban. Kultový model sa tešil takému veľkému úspechu, že s časom tento tvar prevzali aj iné okuliarové spoločnosti. Korekčné ponuky v charakteristickom, trochu nonšalantnom štýle dobývajú srdcia zákazníkov už niekoľko desaťročí. Tento model sa teší obrovskej obľube - muži oceňujú jeho univerzálnosť a neobyčajný dizajn.

Korekčné okuliare Wayfarer - originálny doplnok pre štýlových mužov

Pánske korekčné okuliare Wayfarer získali globálnu popularitu vďaka vysokej kvalite spracovania a nadpriemernej pohodlnosti. Je to jeden z najradšej vyberaných modelov okuliarov. Klasická ponuka nikdy nevychádza z módy - páni, ktorí sa rozhodnú pre korekčné Wayfarery, získavajú doplnok, ktorý napriek jednoduchosti vyniká na pozadí iných tvarov rámov. Minimalistický a zároveň elegantný dizajn neulehá okamžitým trendom a už mnoho rokov zostáva jedným z obľúbených projektov pre sebavedomé osoby. Pánske korekčné okuliare Wayfarer sú vyrobené z plastu alebo kovu. Priaznivci bezchybnej prezentácie zvyčajne siahajú po rámoch vo farbe striebornej alebo zlatej, a fanúšikovia rozmanitosti majú k dispozícii širokú škálu plastových ponúk v odtieňoch zelenej, šedej, hnedej, bielej, a dokonca aj priehľadné modely.

Módny doplnok na každú príležitosť

Okuliare Wayfarer sú tvar, do ktorého sa zamilovali aj najväčšie hviezdy Hollywoodu. Tento model skvele súladí s mužskými črtami tváre - zvýrazňuje výrazne naznačenú čeľusť a robí, že náš pohľad sa stáva hlbokým a zaujímavým. Unikátny tvar korekčných okuliarov bol vytvorený, aby uspokojil požiadavky sebavedomých mužov, ktorí potrebujú nevšedné doplnky zvýrazňujúce ich temperament. Okuliare Wayfarer spájajú v sebe klasiku a eleganciu, preto sa hodia k biznesovým štýlizáciám s košeľou v hlavnej úlohe aj k voľným, nezáväzným outfitom. Nadčasová ponuka sa osvedčí počas dôležitých a slávnostných príležitostí, ale rovnako dobre vypadá aj pri neformálnych výjazdoch s rodinou alebo priateľmi.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Wayfarer: