Denné a nočné šošovky

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

14 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

14 položiek

na stránku

Šošovky na noc aj na deň (kontinuálne šošovky)

Každodenná aplikácia šošoviek môže byť problematická pre osoby, ktoré musia nosiť šošovky každý deň. Toto je jedna z najjednoduchších alternatív k tradičným korekčným okuliarom. Na trhu sú šošovky na noc a na deň, pri ktorých nie je nutné vyberať ich z očí pred spánkom. Stručne povedané - v šošovkách na noc aj deň môžete chodiť celý deň a zároveň v nich aj spať.

Šošovky Night &Day (na noc a deň)

Šošovky na noc a deň sú používané v 24 - hodinovom režime, bez nutnosti ich vyberania z očí a odkladania do roztoku na noc. Sú pohodlné a nevyžadujú starostlivosť. Šošovky Night & Day sú šošovkami predĺženého nosenia, sú vylepšené v porovnaní s elastickými šošovkami, v ktorých síce určitý čas môžeme spať, ale v každom prípade si vyžadujú pravidelnú a systematickú dezinfekciu a čistenie. Šošovky na deň aj noc nie je potrebné ich vyberať počas viac po sebe nasledujúcich dní, dokonca až jeden mesiac.

Výhody kontaktných šošoviek na noc a deň

  • Medzi hlavné výhody šošoviek na deň aj noc patrí:
  • Nie je nutná každodenná starostlivosť,
  • Aj po prebudení sa v noci, možnosť dokonalého videnia,
  • Pohodlie a komfort používania,
  • Priaznivá cena,
  • Možnosť úplne zabudnúť na refrakčnú chybu zraku.

Pre koho sú určené šošovky Night & Day (Noc & Deň)?

Sú určené predovšetkým pre ľudí s vážnymi refrakčnými chybami zraku, ktorých okuliare majú veľkú hrúbku. Šošovky na noc a deň umožňujú týmto osobám dobré videnie po celý čas, bez ohľadu na to, či sa zobudia v noci, pozrieť sa koľko je hodín, alebo idú do prace. Tento typ šošoviek sa odporúča pre osoby, ktoré sú pohodlné a vedia, že nebudú pravidelne čistiť svoje kontaktné šošovky. Šošovky na noc a deň sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí radi kempujú alebo idú na dlhý výlet, kde nebudú mať podmienky na ošetrovanie a odkladanie obyčajných šošoviek.

Iba značkové kontaktné šošovky na noc a den

Kontaktné šošovky na noc a den zahrnuté v ponuke obchodu Kontakto.sk sú výrobky najvyššej kvality, značky vytvorené najväčšími svetovými optickými spoločnosťami.

Výrobou šošoviek na noc a deň, čiže šošoviek s predlženým nosením, sa zaoberajú nasledujúce firmy: