Biofinity Multifocal 3 šošovky typ D

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

25,29 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Michal
5.0000
su perfektne ja ich nosim stale minimalne 5 dni cez den aj v noci bez toho aby som ich musel dat dolu .

Biofinity Multifocal typ D sú multifokálne mesačné kontaktné šošovky od poslečnosti Cooper Vision. Sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a využívajú kombináciu kľúčových vlastností šošoviek a progresívne technológie.

 
Balanced Progressive Technology - moderná optická technológia vyvinutá tvorcami robí šošovky zárukou dokonalého videnia na všetky vzdialenosti, vrátane čítania, sledovania televízie a riadenia auta.
Dlhotrvajúca hydratácia - rovnako ako v prípade ostatných šošoviek Biofinity, aj tieto sa vyznačujú vysokým stupňom hydratácie a z toho vyplývajúcou dlhotrvajúcou hydratáciou - prospešnou pre oči. Nemusíte sa teda obávať vysušenia alebo podráždenia.
Tónovanie uľahčujúce aplikáciu - každá šošovka bola obohatená o svetlomodré tónovanie, ktoré výrazne uľahčuje manipuláciu a aplikáciu. Znižuje riziko nesprávneho nasadenia a tým aj straty šošoviek.
Účinná korekcia presbyopie - presbyopia postihuje väčšinu ľudí nad 40 rokov a prejavuje sa zhoršeným videním na rôzne vzdialenosti. Šošovky Biofinity úspešne korigujú túto poruchu zraku a zvyšujú komfort každodenného fungovania.
Režim deň-noc - Biofinity Multifocal
Režim deň-noc - šošovky sú určené na mesačné, celodenné používanie, nie je teda potrebné ich pred spaním vyberať. Odpadá tak potreba večernej starostlivosti o šošovky.
3 kusy v balení - nie veľa, ale len toľko, aby ste ich skombinovali so sadou šošoviek inej dioptrií a vytvorili tak sadu plne prispôsobenú vašim potrebám na celé tri mesiace používania.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity Multifocal:

 

Váš optometrista po zmeraní vašich očí určí jedno oko dominantný, ktoré je označené "D" a non-dominantné oko je označené ako "N". Vyberte si správne "ADD" dioptrie pre každé svoje oko s uvedením, ktoré vaše oko je dominantné. Oko si vďaka optickej konštrukcii nájde zónu, ktorá mu poskytne optimálne zaostrenie. Jasné a ostré videnie bez rozmazania umožňuje postupný prechod medzi zónami. Videnie je potom ostré a jasné na rôzne vzdialenosti.

Unikátna technológia poskytuje kontaktných šošovkám Biofinity Multifocal typ D vysokú zmáčavosť, preto nedochádza k dehydratácii vašich očí. Na povrch šošoviek sú tiež prirodzene naviazané molekuly vody, ktoré oči hydratujú. Týmto je zaistená celodenná hydratácia. Pre prirodzený a zdravý metabolizmus je potreba náležitej množstvo kyslíka. Ten je zabezpečený vďaka technológiu Aquaform®. Materiálom šošovky prestupuje dostatok kyslíka, ktorý poskytuje očiam osvieženie a nosenie kontkantích šošoviek je tak veľmi pohodlné.

Kontaktné šošovky Biofinity Multifocal sú primárne určené k dennému noseniu. V prípade, že váš optopmetrista zhodnotí, že môžete šošovky nosiť kontinuálne, potom je možné nosiť šošovky Biofinity Multifocal nepretržite po dobu 30 dní.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominancia D - pre dominantné oko
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 128 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity Multifocal 3 šošovky typ D
Váš názor