Kontaktné šošovky a roztoky Bausch&Lomb

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-33 z 40

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-33 z 40

Page
na stránku

Kontaktné šošovky a roztoky na šošovky Bausch&Lomb

Bausch&Lomb je jedným z popredných výrobcov kontaktných šošoviek a ich príslušenstva. Táto firma bola založená v roku 1854, čo znamená, že má dlhú a bohatú históriu. Zakladatelia Bausch&Lomb boli dvaja Nemci - John Jacob Bausch a Henry Lomb. Firma bola založená v Rochesteri, v štáte New York. Od svojho vzniku, Bausch&Lomb úzko súvisí so širším kruhom optiky a oftalmológie. V súčasnej dobe sa nachádza na zozname najväčších oftalmologických spoločností na celom svete, kde je táto značka veľmi vysoko uznávaná v USA. Pokiaľ ide o činnosť firmy Bausch&Lomb v Poľsku, jej produkty sú k dispozícii na poľskom trhu od konca 90. rokov minulého storočia. Od tej doby sa pobočky v Poľsku rýchlo rozrastajú. Najprv Bausch&Lomb existoval v Poľsku pod zástupcami firmy Dr Gerhard Mann, a už 7 rokov, od roku 2005 fungujú ako Bausch&Lomb Poland Sp. z o.o.(s.r.o). V Poľsku dnes existujú tri hlavné oddelenia Bausch&Lomb, a to: Bausch&Lomb Pharma- zabezpečuje predaj prípravkov a očných liekov firiem ako: Bausch&Lomb, Dr Gerhard Mann, Chauvin Ankerpharm, Bausch&Lomb Vision Care – patria sem kontaktné šošovky Bausch&Lomb a príslušenstvo potrebné pre ich starostlivosť, Bausch&Lomb Surgical - vybavenie a zariadenia pre očnú chirurgiu. V súčasnej dobe, Bausch&Lomb má asi 13 tisíc zamestnancov po celom svete a  pobočky sa nachádzajú v 36 krajinách sveta.

Najpopulárnejšie produkty

Medzi najznámejšie a najpredávanejšie produkty Bausch&Lomb patria:

  • Biotrue - multifunkčný roztok, určený na starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky.
  • PureVision - kontaktné šošovky Bausch & Lomb určené na mesačné kontinuálne nosenie. Nevyžadujú každodennú starostlivosť.
  • PureVision 2 HD - moderné kontaktné šošovky od Bausch & Lomb PureVision 2 HD, sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí trávia svoj čas v suchých klimatizovaných miestnostiach, pre šoférov a ľudí, ktorí pracujú pri počítači.
  • PureVision Multifocal - multifokálne kontaktné šošovky vyrobené zo silikonovo-hydrogélového materiálu AerGel.
  • Renu MultiPlus - univerzálny dezinfekčný roztok určený na starostlivosť o mäkké šošovky.
  • Soflens® 59 - sú to mesačné mäkké šošovky určené na nosenie len cez deň. Perfektne sa prispôsobujú tvaru očí a ich materiál minimalizuje hromadenie sa bielkovinových usadenín na ich povrchu, ktoré môžu zhoršiť kvalitu videnia a spôsobiť infekciu oka.
  • Soflens® 66 Toric - tórické mäkké kontaktné šošovky od Bausch&Lomb. Sú určené pre osoby s astigmatizmom.
  • Soflens® Daily Disposable - jednodňové kontaktné šošovky, Bausch&Lomb hygienicky bezchybné a pohodlné.
  • Soflens® Daily Diposable Toric for Astigmatism - jednodňové tórické kontaktné šošovky od Bausch & Lomb určené pre osoby s astigmatizmom.

Profil spoločnosti

Spoločnosť Bausch&Lomb je vo svete známa predovšetkým ako výrobca vysoko kvalitných kontaktných šošoviek. Len v USA, je spoločnosť lídrom vo výrobe zdravotníckej, oftalmologickej techniky. Je to farmaceutická spoločnosť, ktorá vyrába lieky proti glaukómu (zelený zákal), antibiotiká, protizápalové a antialergické lieky, ale aj prípravky ako umelé slzy, určené na hydratáciu oči. Je potrebné zdôrazniť skutočnosť, že farmaceutická výroba firmy Bausch&Lomb prebieha pri dodržaní medzinárodných smerníc GMP a je pod prísnym dohľadom americkej organizácie FDA.