ULTRA® 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 3 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

18,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Akce

Kup dwa opakowania soczewek ULTRA® 3 szt., a otrzymasz 2 szt. soczewek #bioview Daily GRATIS! *W przypadku braku odpowiadających mocy, Klient otrzyma ZESTAW PODRÓŻNY GRATIS!

Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Jeden z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek Bausch & Lomb ponúka mesačné šošovky ULTRA®.

 
Najvyšší komfort použitia - mäkkosť a hladkosť materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, ich robí okamžite prispôsobivými tvare oka, čo bráni ich prevráteniu, vypadnutiu a nepríjemnému pocitu prítomnosti cudzieho telesa v oku.
4krát viac hydratácie - v porovnaní s konkurenčnými mesačnými šošovkami sú kontaktné šošovky ULTRA® štyrikrát viac hydratované, čo znamená, že zvlhčujú oči po dobu niekoľkých hodín a eliminujú problém suchosti.
Vysoká priepustnosť pre kyslík - šošovky poskytujú neustály prístup veľkého množstva kyslíka k očiam vďaka tenkému propustnému materiálu. Oči sú preto zdravšie a menej náchylné k infekcii.
Sfarbenie uľahčujúce aplikáciu - svetlo modrý povlak, viditeľný iba na neaplikovaných šošovkách, výrazne uľahčuje ich správnu aplikáciu. Túto skutočnosť oceňujú najmä zákazníci, ktorí prvýkrát v živote manipulujú s kontaktnými šošovkami.
Mesačný režim použitia - ULTRA
Mesačný režim použitia - jeden pár šošoviek ULTRA je navrhnutý pre 30 dní používania. Jedinou podmienkou je, že je starostlivo čistíte každý večer a umiestnite ich do nádoby s čistiacim roztokom.
3 kusy v balení - ľudia, ktorí majú rôznu vadu zraku - inú v oboch očiach - ocenia skutočnosť, že malý balíček šošoviek možno ľahko kombinovať s iným, čím sa vytvorí perfektné sada.
 

Vlastnosti šošoviek ULTRA®:

 

Šošovky ULTRA sú vyrobené z materiálu Samfilcon A a vyznačujú sa štruktúrou, ktorá pomáha udržiavať správnu vlhkosť očí po celý deň používania. Pri implementácii objektívov ULTRA využil ich výrobcu funkcie úžasné technológie MoistureSeal, ktorá poskytla šošovke 4x viac PVP (polyvinylpyrrolidon - zlepšuje jej hydratáciu) v porovnaní s konkurenčnými mesačnými šošovkami na trhu.

Kombinácia hydrofóbneho silikónu so zvýšeným obsahom PVP v šošovkách ULTRA zaisťuje rekonštrukcii PVP silikónovou kostrou nielen zvonku, ale aj zvnútra. Šošovky ULTRA majú tiež veľmi vysokú priepustnosť pre kyslík - Dk / t je 163. To znamená, že oči sú rozhodne menej unavené a nie sú náchylné k začervenaniu a podráždeniu.

ULTRA sa vyznačuju mäkkosťou materiálu, čo zaisťuje pohodlné nosenie po celú dobu používania kontaktných šošoviek. Tiež použitie svetlo modrej farby zlepšuje proces manipulácie s kontaktnými šošovkami.

 

Pre koho šošovky ULTRA®?

 

ULTRA® sú šošovky určené pre ľudí, ktorí sú ochotní používať mesačné formu korekcia pomocou kontaktných šošoviek, čo tiež zaisťuje jasné a ostré videnie. Okrem toho sa odporúčajú ľuďom, ktorí:

  • trávi väčšinu času pred obrazovkou počítača,
  • zápasí so suchými očami,
  • fyzicky a profesionálne aktívny,
  • majú oči náchylné k podráždeniu, najmä pri použití iných značiek šošoviek.
 

Starostlivosť o šošovky ULTRA®:

 

Šošovky ULTRA® sú kontaktné šošovky určené pre každodenné použitie. Na konci dňa, po odstránení šošoviek z očí, je očistite a nechajte ich niekoľko hodín v nádobe s ošetrujúcim roztokom, než je znovu nasadíte. Pre starostlivosť o šošovky ULTRA® odporúčame roztoky Clean Active alebo iné roztoky na šošovky v našej ponuke.

 

Parametre kontaktných šošoviek ULTRA®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ULTRA
Výrobca BAUSCH & LOMB
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technológia MoistureSeal®
 

Šošovky sú k dispozícii aj vo väčšom balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 3 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ULTRA® 3 šošovky
Váš názor

Ako vybrať šošovky ULTRA® s 3 kusmi?

Šošovky ULTRA® s 3 kusmi si môžete vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú dioptrická sila, zakrivenie alebo priemer, pričom zohľadníte svoje individuálne zrakové potreby. Tiež môžete využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže vybrať vhodné šošovky, berúc do úvahy vaše preferencie a zrakové podmienky.

Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek, čo umožňuje dlhšie používanie bez potreby častého nákupu. Navyše, šošovky ULTRA® sa vyznačujú vysokou hydratáciou a priepustnosťou kyslíka, čo prispieva k pohodlnému noseniu po celý deň.

Sú šošovky ULTRA® bezpečné?

Áno, šošovky ULTRA® sú bezpečné, pretože boli vyrobené renomovanou spoločnosťou Bausch&Lomb, významným výrobcom kontaktných šošoviek. Okrem toho, ich vysoká hydratácia a priepustnosť kyslíka podporujú zdravie očí a zabezpečujú pohodlné nosenie dlhú dobu.

Na akú zrakovú vadu sú ULTRA®?

Šošovky ULTRA® sú určené na korekciu sférických zrakových chýb, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť.

Ako si nasadiť šošovky ULTRA®?

Nasadenie šošoviek ULTRA® je jednoduché a rýchle. Pred umiestnením šošovky na oko je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom šošovku umiestnite na konček ukazováka, jemne roztiahnite viečka a šošovku umiestnite do stredu oka, hľadiac nahor. Po umiestnení šošovky na oko je potrebné mrkať, aby sa šošovka usadila na správnej pozícii.

Ako si vybrať šošovky ULTRA®?

Vybranie šošoviek ULTRA® je tiež jednoduché. Umyte a osušte ruky, potom jemne stiahnite dolné viečko ukazovákom a palcom, aby ste odkryli šošovku. Potom šošovku jemne chyťte končekom ukazováka a palca, vyvarujte sa prílišnému tlaku, a šošovku vyberte.