Kontaktné šošovky ACUVUE®

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám
Správcom Vami poskytnutých údajov je Kontakto.cz Internetový Obchod, spol.s r.o., Hlavní Třída 43 / 34, Český Těšín 737 01. Úplné informácie o našom spracovaní vašich osobných údajov – kliknite sem..

Jednodňové a dvojtýždňové šošovky ACUVUE®

Medzi mnohými rôznymi výrobcami kontaktných šošoviek si zaslúži pozornosť určite firma Johnson&Johnson, ktorá je jednotkou nielen na optickom trhu ale aj na kozmetickom. Je to značka, ktorá predstavila skupinu šošoviek ACUVUE®. ACUVUE® šošovky sú na prvom miesto vo výrobe jednodňových mäkkých šošoviek. Navyše v rade produktov značky ACUVUE® nájdeme tiež kontinuálne šošovky alebo aj farebné šošovky. Každý, kto chce korigovať chybu zraku s kontaktnými šošovkami, nájde v ponuke ACUVUE® také šošovky, ktoré budú pre neho vhodné.

Opis šošoviek ACUVUE®

V ponuke šošoviek ACUVUE® nájdeme šošovky, ktoré poskytujú dlhotrvajúci komfort, pohodlie počas nosenia a skvelé videnie. Pri výrobe šošoviek sú použité najmodernejšie riešenia, vďaka čomu sa šošovky vyznačujú dokonalou hydratáciou a priepustnosťou kyslíka. Systém Hydraclear poskytuje ideálnu hydratáciu očí. ACUVUE® šošovky sa vyrábajú v pobočke spoločnosti Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON, ktorej sídlo je v Jacksonville na Floride. ACUVUE® je svetový líder v oblasti mäkkých kontaktných šošoviek.

Pre koho sú určené šošovky ACUVUE®?

ACUVUE® šošovky sú určené ako pre osoby ďalekozraké tak aj pre krátkozraké. Sú k dispozícii s rôznou dioptriou a rôznych typov. ACUVUE® šošovky tiež spĺňajú požiadavky tých zákazníkov, ktorí chcú zmeniť farbu svojich očí a zvýrazniť ich. ACUVUE® šošovky sú vhodné pre ľudí, ktorí len občas nosia kontaktné šošovky, zatiaľ čo každodenne používajú okuliare. Na druhej strane šošovky ACUVUE® si môžu vybrať tiež tí, ktorí chcú nosiť šošovky každý deň.

Najpopulárnejšie produkty ACUVUE®

Značka šošoviek ACUVUE® ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment kontaktných šošoviek:

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - sú spojením slobody a dlhotrvajúceho komfortu jednodňových šošoviek.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - jednodňové kontaktné šošovky, poskytujú stabilné videnie a dlhotrvajúce pohodlie.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL - progresívne šošovky, ktoré poskytujú dobré videnie do blízka aj na diaľku s jednou šošovkou. Sú to šošovky určené na opakované použitie.
  • ACUVUE® OASYS - dvojtýždňové kontaktné šošovky so systémom hydratácie HYDRACLEAR Plus, s vysokým obsahom vody.
  • ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM - sú torické silikon-hydrogélové šošovky vhodné na korekciu astigmatizmu. Ponúka vysoký komfort nosenia a patentovanú technológiu HydraLuxe, ktorá minimalizuje symptómy únavy očí a ich dehydratáciu.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - tórické kontaktné šošovky pre korekciu astigmatizmu, jednoducho sa vkladajú aj vyberajú z očí.
  • ACUVUE® OASYS with Transitions - je revolučný typ kontaktných šošoviek, ktoré znižujú namáhanie očí, ku ktorému dochádza pri zmenách svetelných podmienok.