ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

29,29 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sú jedny z najmodernejších kontaktných šošoviek na trhu, určené pre každodenné použitie. Boli vytvorené pre milióny ľudí, ktorí bojujú s astigmatizmom, ktorý znižuje komfort každodenného života. Použitie najinovatívnejších riešenie umožnilo tvorcom získať dokonalé kontaktné šošovky - intenzívne zvlhčené, priepustné pre kyslík, a zároveň stabilné a veľmi tenké, nepostrehnuteľné aj pre najcitlivejšie oči.

EYELID STABILIZED DESIGN™ - kontaktné šošovky zostávajú v jednej polohe na oku vďaka rotačnému stabilizačnému systému, ktorý je udržiavaný neustálym pohybom očných viečok. Kontaktné šošovky sa teda nesrolují a nie sú cítiť ani počas veľmi dynamického pohybu.
Technológia sĺz - z hľadiska zloženia sú kontaktné šošovky veľmi podobné slznému filmu ľudí. A čo viac, majú správnu hladkosť, mazivosť a priepustnosť pre kyslík, vďaka čomu zostávajú maximálne hydratované po mnoho hodín a ich používanie je mimoriadne pohodlné.
Pre dni plné aktivity - ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM používajte pre dni plné úloh, vrátane tých najnáročnejších, pretože pohodlie, ktoré poskytujú (vyplývajúce z hydratácie, stabilizácie a priepustnosti kyslíka), vás bude neustále podporovať vo vašom konaniu.
Pohodlie pri používaní produktu - ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je ten typ kontaktných šošoviek, ktoré poskytujú vynikajúce pohodlie aj počas dlhých hodín používania elektronických zariadení: počítač, telefón, tablet. Bez rušivého pocitu únavy očí.
Široká škála sférických a valcových síl - ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM

 
Široká škála sférických a valcových síl - nájsť perfektné pár kontaktných šošoviek nebolo nikdy jednoduchšie. ACUVUE OASYS 1 Day for Astigmatism uspokojuje potreby astigmatikov, a to aj pri veľkom rozpätí dioptrií.
UV filtre - ich úlohou je chrániť chúlostivý orgán zraku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Použitie týchto šošoviek znižuje riziko vážneho ochorenia očí. Je to nutnosť, najmä ak máte radi outdoorové aktivity na slnku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM:

 

Základom kontaktných šošoviek je materiál Senofilcon A obohatený radom zaujímavých technológií. Technológia integrovaných sĺz v kombinácii a HydraLuxe™ a ďalšie zvlhčujúce zložky zabudované priamo do štruktúry šošoviek zaručujú niekoľkých hodinovú hydratáciu. Tá eliminuje problém suchých a podráždených očí aj v dňoch plných aktívneho pohybu.

ACUVUE® OASYS 1 Day for ASTIGMATISMUS je očné viečko stabilizované ako súčasť Eyelid STABILIZED DESIGN™. To znamená, že šošovky zostávajú na jednom mieste - je chránené neustálym pohybom očných viečok. Táto skutočnosť sa priamo premieta do zlepšenia kvality videnia - nielen šošovky zostávajú nepostrehnuteľné, ale tiež poskytujú videnie vo vysokom rozlíšení: bez akéhokoľvek šumu, reflexov a skreslenie farieb. Stabilita otáčanie - pretože o tom hovoríme - je obzvlášť dôležitá pri korekcii astigmatizmu. Vývojári vylepšili šošovky od nuly - materiál je teraz plne biologicky kompatibilné s ľudským okom. Harmonizuje s prirodzeným slzným filmom, bez toho aby spôsoboval sebemenší podráždenie a bol veľmi dobre prijatý aj veľmi jemnými očami náchylnými k infekcii a začervenanie. Hladký, mäkký a pružný povrch ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je tiež zárukou jednoduchej aplikácie - túto skutočnosť ocenia začiatočníci.

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sú dostupné v širokej škále korekčných síl (záporných i kladných) a valcov. Vďaka tomu je hľadanie dokonalého páru jednoduchšie, než tomu bolo predtým. Režim jednodňového používanie - pretože tak sú kontaktné šošovky prezentované - vás zbavuje nutnosti ďalšej starostlivosti. Ráno si nasadíte nový, sterilný pár kontaktných šošoviek.

Jednodňové kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sú ideálne kontaktné šošovky pre outdoorové aktivity. Prečo? Pretože obsahujú UV filra (triedy I i II), ktoré absorbujú nebezpečné UVA a UVB slnečné žiarenie, čím chráni rohovku a ďalšie časti ľudského oka. Minimalizujú riziko vzniku vážnych očných ochorení.

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM byly vytvorené jednou z najznámejších a najuznávanejších svetových značiek: ACUVUE®, ktorá je neprekonateľná, čo sa týka designu pohodlných a bezpečných kontaktných šošoviek.

 

Komu sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM určené?

 
 • Astigmatikom,
 • Osobám, ktoré vyžadujú maximálny komfort a bezpečie,
 • Osobám fyzicky aktívnym,
 • Pre ľudí, ktorí majú radi pobyt mimo domova,
 • Pre ľudí, ktorí radi cestujú,
 • Pre osoby, ktoré oceňujú šošovky plne harmonizujúce s ľudským okom,
 • Pre ľudí, ktorí majú radi kontaktné šošovky s najnovšími technologickými riešeniami,
 • Pre ľudí, potýkajúci sa so syndrómom suchého oka,
 • Pre ľudí s citlivými, jemnými očami,
 • Pre kancelárske pracovníkov, ktorí trávia mnoho hodín pred obrazovkou počítača,
 • Pre ľudí, ktorí veria značke s mnohoročnou skúseností.
 

Parametre ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia EYELID STABILIZED DESIGN™, HydraLuxe™
Filtr UV 99% UVB; 96% UVA
Dioptrický rozsah Cilinder Os
0.00 až -6.00 D (každých 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 30°, 40°, 50°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 130°, 140°, 150°, 160°, 170°, 180°
-6.50 až -9.00 D (každých 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
0.00 až -6.00 D (každých 0,25 D) -2,25 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
+0.25 až +4.00 D (každých 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 kusov?

Výber šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 kusov môžete uskutočniť samostatne na základe parametrov produktu, ako je dioptrická sila, valcová sila a os valca, alebo využiť služby optometristu. Balenie obsahuje 30 šošoviek, čo poskytuje pohodlnú zásobu na jeden mesiac.

Sú šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM bezpečné?

Áno, šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sú bezpečné na používanie a poskytujú pohodlie po celý deň. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Johnson & Johnson, ktorý dodržiava prísne bezpečnostné štandardy.

K akému zrakovému postihu sú určené šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sú určené na korekciu astigmatizmu, čo je nepravidelná krivka rohovky. Vďaka špeciálnej konštrukcii poskytujú jasné videnie a odstraňujú rozmazaný obraz.

Ako nasadzovať šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Nasadzovanie šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko si dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jemne uchopíte šošovku pomocou ukazováka a palca a umiestnite ju na rohovku oka.

Ako odstraňovať šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM?

Odstraňovanie šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM je tiež jednoduché. Stačí jemne stiahnuť dolný viečko nadol a pozerať nahor, potom jemne stlačte šošovku medzi ukazovákom a palcom a vyberte ju z oka.