Pánske slnečné okuliare Ray-Ban

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 539

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 539

Page
na stránku

Slnečné okuliare Ray-Ban pre mužov

Hľadáte dobré slnečné okuliare? Nemohli ste trafiť lepšie! Značka Ray-Ban je legendárnym výrobcom rámov a šošoviek s UV filtrom. Kultové, americké podniky vyvinuli prelomové riešenia, ktoré sú dodnes široko využívané v optickom priemysle. Značke Ray-Ban vďačíme medzi inými za nadčasové pilotky a pohodlné Wayfarery. Klasické návrhy sa trvalo zapísali do módy a vlajkové modely sú predmetom túžby mnohých mužov.

Ray-Ban - kultové slnečné okuliare

Mužské slnečné okuliare Ray-Ban sú jedným z najprestížnejších a najfunkčnejších doplnkov. Muži, ktorí sa rozhodnú pre nákup modelu so slávnym znakom, získavajú moderný doplnok a nástroj, ktorý ochráni ich zrak pred škodlivým UV žiarením. V ponuke značky sú napríklad návrhy s antireflexom, polarizáciou a zrkadlovými šošovkami. Ray-Ban kladie mimoriadny dôraz na účinnosť a pohodlie vyrábaných okuliarov. V 30. rokoch minulého storočia spoločnosť patentovala šošovky a rámy pre pilotov americkej armády. Ich návrhy sa ukázali byť tak dobré, že slnečné okuliare sa dostali aj k širokej verejnosti. Dnes si štýloví muži nevedia predstaviť každodennosť bez týchto spoľahlivých a pohodlných doplnkov.

Ray-Ban mužské okuliare v štýle filmových hviezd

Výber správnych slnečných okuliarov závisí od preferencií a typu krásy muža. Keďže každý zákazník má iné požiadavky, značka Ray-Ban pripravila rôznorodú kolekciu rámov. Páni môžu vyberať medzi minimalistickými modelmi v čierni, letnými, farebnými rámkami a efektnými šošovkami so zrkadlovým odleskom. Návrhy americkej spoločnosti sa ukázali byť natoľko unikátne, že po ne začali siahnuť aj najväčšie filmové hviezdy. Kultové pilotky a Wayfarery nájdeme v mnohých hollywoodskych akčných filmoch aj na červenom koberci. Doplnky s logom Ray-Ban vždy priťahujú pozornosť. Páni, ktorí chcú zažiariť v spoločnosti, môžu siahnuť napríklad po okrúhlych šošovkách obklopených zlatým rámom - efektná kombinácia sa spája s luxusom a eleganciou.

Značka Ray-Ban pre milovníkov najvyššej kvality

Mužské slnečné okuliare značky Ray-Ban sú doplnkom, ktorý bude sprevádzať svojho majiteľa dlhé roky. Každý prvok týchto rámov a šošoviek je vyrobený z materiálov najvyššej kvality, ktoré vykazujú nadpriemernú odolnosť voči deformácii a ohromujú ľahkosťou a pohodlím pri nosení. Návrhy Ray-Ban boli navrhnuté tak, aby vydržali v náročných podmienkach. Radi ich nosia napríklad bežci, profesionálni vodiči alebo osoby vykonávajúce náročnú fyzickú prácu. Oplatí sa venovať pozornosť vstavanému filtru, ktorý chráni zrak pred pôsobením UV žiarenia a neutralizuje oslnenie spôsobujúce nepohodlie a nutnosť mračiť sa.

Klasické slnečné okuliare pre mužov v ponuke značky Ray-Ban

Klasický dizajn je charakteristickým znakom značky Ray-Ban. Slnečné okuliare v charakteristickom tvare pilotiek získali rozpoznateľnosť a uznanie po celom svete. Kultové Aviatory so znakom legendárnej firmy sú dostupné v mnohých farbách. Priaznivci klasicizmu si vyberú čierne, námornícke alebo tmavozelené šošovky. Muži, ktorí hľadajú unikátne slnečné okuliare, môžu siahnuť po návrhu s fialovými šošovkami. Klasika odoláva dynamickým zmenám trendov a zostáva v móde mnoho rokov. Vyberajúc kultové pilotky Ray-Ban, získavate istotu, že zakúpený doplnok bude aktuálny aspoň počas niekoľkých nadchádzajúcich sezón.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Ray-Ban: