Pánske dioptrické okuliare okrúhle

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 204

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 204

Page
na stránku

Korekčné okuliare okrúhle pre mužov

Okrúhle korekčné okuliare ešte nedávno pripomínali doplnok vyhradený pre osoby uzavreté a plaché. Pohľad na okuliarníka s veľkými, ťažkými rámami nikoho neprekvapoval. Móda bleskovo evoluuje, vďaka čomu kultové lenonky opäť vrátili na scénu. Tento unikátny doplnok skrýva v sebe nádych nonšalancie a tajomstva, preto dokonale súladí s nekompromisným charakterom súčasného muža.

Vracia sa móda na klasické lenonky

Mnoho pánov si dobre pamätá okrúhle okuliare s malými šošovkami, ktoré pred rokmi spopularizoval John Lennon. Tento vzhľad natrvalo vstúpil do klasickej ikonických štylizácií a je dnes ochotne rekonštruovaný pánmi, ktorí majú radi estetiku retro. Každý, kto sa rozhodne pre kúpu takého modelu, je vnímaný ako osoba s vysokým zmyslom pre estetiku. Tento doplnok bol vytvorený pre zákazníkov, ktorí radi vynikajú. Okrúhle šošovky dokonale súladia s drsnou, mužskou krásou, čo umožňuje vytvárať unikátne a efektné štylizácie. Ponuka okrúhlych korekčných okuliarov neustále rastie. V našom obchode nájdete niekoľko stoviek originálnych ponúk - od klasických, striedmych modelov, po extravagantné, prekvapujúce projekty.

Môže každý muž nosiť okrúhle korekčné okuliare?

Stále pretrváva falošné presvedčenie, že okrúhle korekčné okuliare sedia len vybraným osobám. Pravda sa ukazuje byť úplne iná - zaoblené šošovky sú jednou z najlepších ponúk, pre ktorú sa môže rozhodnúť štýlový muž. Subtilné hrany robia, že tvár vyzerá mäkšie, zdravšie a mladšie. Taký doplnok dokonale zapadá do mužskej krásy. Páni zvyčajne majú výraznú čeľusť, silno naznačené lícne kosti a ostré rysy tváre - v ich prípade sa okrúhle rámy ukážu ako najlepšia možná voľba. Tento tvar je odporúčaný prakticky všetkým pánom - výnimku môžu tvoriť okuliarníci s plnými lícami. To neznamená, že by mali úplne rezignovať na okrúhle okuliare - stačí si vybrať správny model, ktorý sa prispôsobí anatómii tváre.

Pozrite sa na ďalšie okuliare okrúhle: