Kontaktné šošovky PureVision

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

6 položiek

na stránku

Mesačné šošovky PureVision

Firma Bausch&Lomb je vedúcou značkou na trhu kontaktných šošoviek a príslušenstva pre ne. Je dobre známa a obľúbená u klientov. Šošovky Bauch&Lomb sa vyznačujú vysokým obsahom vody a priepustnosťou kyslíka, čo je dôvod, prečo sú tak často vyberané osobami v rôznom veku a s rôznymi chybami zraku. Veľmi známou značkou kontaktných šošoviek Bausch&Lomb sú šošovky PureVision.

Opis šošoviek PureVision

Šošovky PureVision sú vyrobené s použitím moderných materiálov. Vďaka tomuto materiálu šošovka PureVision má silikónovo - hydrogélovú štruktúru. Táto štruktúra zabezpečí používateľom vysoký komfort, kvalitu videnia a hlavne zdravé oči. Bausch & Lomb pri výrobe šošoviek PureVision použil inovatívnu optickú konštrukciu, ktorá zaručuje používateľom dokonalé videnie, dokonca aj pri slabom osvetlení. To má veľký význam najmä pre vodičov, ktorí pracujú v noci. Výhodou šošoviek PureVision je, že vedci ich navrhli tak, aby zmenšovali tzv. sférické aberácie. Je to prirodzený jav súvisiaci s anatómiou oka, ktorý ovplyvňuje kvalitu videnia. Spôsobuje, že pri jazde v noci, môžeme pri pohľade na svetlá iných vozidiel mať „halo efekt”(halové javy), číže lom svetla. Počas nosenia šošoviek PureVision obraz má viditeľne detaily a kontrast. Šošovky PureVision sú vyrobené z patentovaného materiálu s názvom AerGel. Majú revolučnú povrchovú štruktúru a precízne prevedenie. Zabezpečujú väčší prístup kyslíka a správnu hydratáciu oka v každej situácii.

Šošovky PureVision majú povrch Performa, ktorý zabraňuje:

  • hromadeniu sa nečistôt,
  • zahmlievaniu počas videnia,
  • hromadeniu bielkovín a lipidov na povrchu šošovky, čo zvyšuje komfort počas nosenia šošoviek každý deň.

Americká inštitúcia FDA, ktorá registruje a povoľuje predaj liekov a zdravotníckeho materiálu, schválila šošovky PureVision ako šošovky na 30-dňové kontinuálne nosenie.

Pre koho sú určené šošovky PureVision?

Šošovky PureVision sú určené pre osoby, ktoré trpia krátkozrakosťou, ďalekozrakosťou a astigmatizmom. Pre každú skupinu používateľov sú pripravené jednotlivé šošovky, ktoré spĺňajú ich požiadavky. Bez ohľadu na veľkosť a typ chyby zraku, šošovky PureVision ponúkajú používateľom vynikajúcu kvalitu videnia, videnia všetkých detailov. Šošovky PureVision sú určené aj pre ľudí s tzv. stareckým videním, ktorí majú problémy s čítaním. Musia kvôli tomu používať špeciálne okuliare na čítanie. To postihnutie sa volá presbyopia a vyskytuje sa u väčšiny ľudí nad 40 rokov. Pri použití šošoviek PureVision Multifocal sa toto postihnutie eliminuje a klient stále vidí veľmi dobre.

Produkty značky PureVision

V ponuke šošoviek PureVision šošovky sa nachádzajú nasledujúce produkty:

  • PureVision - určené na mesačne kontinuálne nosenie. Je možné ich nosiť 24 hodín denne po dobu 30 dní. Po uplynutí tejto doby je nutné šošovky vybrať, vyhodiť a aplikovať nový pár.
  • PureVision 2 HD - tieto šošovky sa odporúčajú najmä tým, ktorí trávia veľa času pri počítači alebo za volantom. Vďaka použitú High Definition optiky, zmenšujú halo efekt (žiara okolo svetiel) a jav oslnenia, ktorý môže prispieť k rozmazanému videniu.
  • PureVision 2 HD for Presbyopia - sú vyrábané s modernou technoligií ComfortMoist a v ultra tenké konštrukciu. Tenké a zaoblené hrany šošoviek podporujú interakciu šošovky a viečka.
  • PureVision Multifocal - multifokálne šošovky vyrobené zo silikónovo-hydrogélového materiálu AerGel. Poskytujú vynikajúce videnie do diaľky, znižujúc sférickú aberáciu.