PureVision® 6 šošoviek (BC 8.3)

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

19,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky PureVision® sú mesačné sférické šošovky vyrábané jedným z najväčších výrobcov šošoviek spoločností Bausch & Lomb.

 
Vysokokvalitné videnie - šošovky zaručujú videnie s vysokým rozlíšením, bez odrazov a halo efektu. Obraz je rovnako ostrý ako ihneď po nasadení šošoviek, tak aj po celodennom nosení.
Vodná bilancia - šošovky sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý dokonale vyrovnáva obsah vody na ich povrchu a zaisťuje tak stálu úroveň hydratácie očí. Bez nepríjemného štípania a nepekného začervenania.
Odolnosť voči tvorbe usadenín - použitie moderného materiálu robí šošovky vysoko odolné voči tvorbe proteínových usadenín. Odpadá riziko nepríjemného pocitu cudzieho telesa v oku a obraz je ešte ostrejší.
Päťkrát väčšia priepustnosť kyslíka - inovatívna štruktúra a vylepšené zloženie šošoviek sa premieta do päťkrát väčšieho prístupu rohovky ku kyslíku. Oči sú ešte zdravšie a videnie je jasnejšie.
Pohodlná aplikácia - PureVision
Pohodlná aplikácia - vďaka vysokej hydratácii a relatívne tenkej štruktúre sa šošovky mimoriadne ľahko nasadzujú. Rýchlo sa prispôsobia tvaru oka. Nevypadávajú ani sa nekrútia.
Veľká sloboda používania - šošovky PureVision môžete používať denne, nepretržite (tu nemusíte používať ošetrujúcu tekutinu), ako aj prerušovane. Jeden pár vystačí na 30 dní a balenie prichádza s atraktívnou cenou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision®:


Aby sa zabezpečil komfort - cez deň aj v noci, musí byť rovnováha medzi kyslíkom a vodou (technológia AerGel. PureVision je správna voľba šošoviek ak hľadáte šošovky na dobu 30 dní. Povrch Perfoma je odolný na bielkovinové usadeniny. Dodávajú 5 krát viac kyslíka ako obyčajné kontaktné šošovky (Dk/t=112). Môžu byť nosené v dennom, prerušovanom, stálom cykle. Viditeľné označenie napomáha pri vkladaní šošoviek do očí. Kvalita šošoviek Vás istotne presvedčí v správnosti nákupu. Teraz máme e-obchode PureVision šošovky v špeciálnej akciovej cene.

 

Parametre kontaktných šošoviek PureVision®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky PureVision
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,3
Priemer 14,0
Dk/t 112 x 10-9
Zavodnenie sklon 36%
Materiál Balafilcon A
Technológia AerGel
 

Šošovky sú taktiež dostupné so zakrivením 8,6:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:PureVision® 6 šošoviek (BC 8.3)
Váš názor