Okuliare Pérez

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 112

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 112

Page
na stránku

Dioptrické okuliare Pérez

Ak potrebujete korigovať svoju zrakovú vadu, robte to v dobrom štýle a s maximálnym pohodlím! Dosiahnete to s výnimočnými okuliarmi Pérez, v ktorých sa móda spája s funkčnosťou a veľká rozmanitosť projektov podporuje rýchlejšie a presnejšie prispôsobenie rámu vášmu vkusu a potrebám. Katalóg výrobcu oslní množstvom tvarov, farieb a dokonca aj vzorov, medzi ktorými sa nachádzajú korekčné okuliare vhodné pre ženy a mužov v každom veku. Ideálne na korekciu jemných aj hlbokých zrakových vad, všetkých bežne sa vyskytujúcich.

Minimalizmus a extravagancia rámov Pérez

Okuliare Pérez sú na jednej strane skupina minimalistických, jemných projektov, akurát na každodenné použitie a bezproblémové prispôsobenie sa každému outfitu, na druhej strane – katalóg výnimočných, extravagantných rámov. Tieto odpovedajú potrebám všetkých osôb, ktoré radi pútajú pozornosť a vnímajú okuliare nielen cez prizmu ich funkčnosti, ale aj – a vo veľkej miere – dizajnu. Také okuliare Pérez budú takmer ako šperk, zapadajúce do pamäti a vo veľkej miere rozhodujúce o vzhľade.

V skupine minimalistických korekčných okuliarov Pérez sa nachádzajú hlavne oválne, okrúhle a obdĺžnikové rámy v stlmenej farby: čiernej, šedej, bielej, prípadne bezrámikové varianty (tzv. patentky). Zase v katalógu najviac originálnych modelov zaujme nezvyčajnosť tvaru aj farby. To napríklad kombinácia neónovej zelene a hnedej alebo ružovej a čentovania, zloženie niekoľkých krásnych pastelových farieb na jednej prednej strane, ako aj okuliare s dvojitými mostami, v geometrických tvaroch a s transparentným rámom. Tieto tiež sú menej alebo viac extravagantné, aby vyhoveli očakávaniam ľudí, ktorí sa radi odlišujú od davu v rôznom stupni.

Okuliare Pérez v dámskej a pánskej verzii

Skúsenosti ukazujú, že dámy najradšej siahajú po okuliaroch mačacie oči, muchy a oválnych/kruhových. Často sa rozhodujú pre farby iné ako klasická čierna, napríklad červená – veľmi ženská, pastelový ružový – s omladzujúcimi vlastnosťami, ako aj vzorovanie na celej obrube alebo len na jej časti. Samozrejme, stále existuje skupina žien, ktoré za najlepšie okuliare Pérez považujú tie najuniverzálnejšie – v tónovaných farbách a nadčasových tvaroch. Naopak, páni vo väčšine prípadov vsádzajú na overené riešenia a minimalizmus formy. V ich prípade výber najčastejšie padá na obdĺžnikové okuliare a „aviator“, najčastejšie v jemnej variante s tenkou obrubou a v klasických farbách. Stále sa tešia veľkej popularite okuliare na lanku.

Korekčné okuliare Pérez vo vysokej kvalite vyhotovenia

Veľké pohodlie používania a atraktívny vzhľad okuliarov Pérez vyplýva z veľkej váhy, ktorú výrobca kládne na vyhotovenie každej jednotlivej obruby. Vďaka využitiu overených materiálov – kovu a umelého materiálu – okuliare spájajú v sebe ľahkosť a odolnosť a môžu získať tvar umožňujúci presné prispôsobenie obruby tvári. Nič netlačí, nič sa nesúva ani tým viac nepadá, a korekčné okuliare Pérez ako celok – ak sú len správne používané – slúžia dlhú dobu. To dáva záruku efektívnej a pohodlnej korekcie videnia.